برگردم؟

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

عصبانی شدن نداره ک
حقیقت هميشه تلخِ و بعضي ها با شنیدنش ناراحت و عصبانی

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
رابطه فقط باید توش آرامش آرامش آرامش باشه...
اگه با اینکه دوسش داری ولی وجودش حتی یه لحظه آرامشتو بهم میزنه برنگرد  ...

این نظر منه!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.. من با یه آقایی دوست بودیم. دوستیمون به مرور خیلی عاشقانه شد و تصمیم به ازدواج در آینده گرفتیم. دوستیمونم پاک بود در حد همکلاسی...
یهو نسبت بهم حساس شدیم. غیرتی شدیم. همو محدود کردیم. دعواها شروع شد. یک ماه قهر بودیم. بعد خواست برگردیم بهم عصبی شده بود. باهام لج میکرد. بهم بددهنی کرد. من با گیرهای بیخودیم عصبیش کرده بودم اما حق نداشت بددهنی کنه.
ازم خواست دوباره برگردم. معذرت خواهی کرد.خیلی دوسش دارم اما نمیدونم برگرشتن کار درستی هست؟

برگرد بابا جان. باهم باشین و خوش باشین و از جونیتون لذت ببرین بچه بازی رو هم بذارین کنار

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام.. من با یه آقایی دوست بودیم. دوستیمون به مرور خیلی عاشقانه شد و تصمیم به ازدواج در آینده گرفتیم. دوستیمونم پاک بود در حد همکلاسی...
یهو نسبت بهم حساس شدیم. غیرتی شدیم. همو محدود کردیم. دعواها شروع شد. یک ماه قهر بودیم. بعد خواست برگردیم بهم عصبی شده بود. باهام لج میکرد. بهم بددهنی کرد. من با گیرهای بیخودیم عصبیش کرده بودم اما حق نداشت بددهنی کنه.
ازم خواست دوباره برگردم. معذرت خواهی کرد.خیلی دوسش دارم اما نمیدونم برگرشتن کار درستی هست؟

سلام بر شما

به هیچ عنوان برگشتن شما درست نیست
مخصوصا با این رفتارها

اما یک مورد هست باید ببینی نیتش چیه و ایا واقعا عوض شده

بهترین راه اینه که فقط فقط براش شرط بذاری با خانوادت صحبت کنه تا از اون طریق بشناسیش

د ر هرحال رفتارهای گذشت چندان خوب نبود نمیشه روش حساب کرد

بالا