بررسی آزمون طراحی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeidfathabadii

عضو جدید
متاسفانه یه فرهنگی تازه باب شده که همه از همه چیز ناراضین.همه از همه چیز.همه هم کاشناس تمام مسائل.دقت کردین؟اگر قراره که تا 31 شهریور ثبت نام تمام بشه پس خیلی زودتر اعلام نتایج خواهند کرد.دوستان اون دکتری که اون بالا نشسته مسائلی که من و شما می فهمیم رو اونم میفهمه.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
متاسفانه یه فرهنگی تازه باب شده که همه از همه چیز ناراضین.همه از همه چیز.همه هم کاشناس تمام مسائل.دقت کردین؟اگر قراره که تا 31 شهریور ثبت نام تمام بشه پس خیلی زودتر اعلام نتایج خواهند کرد.دوستان اون دکتری که اون بالا نشسته مسائلی که من و شما می فهمیم رو اونم میفهمه.
درسته، بالاخره اینطوریم نیست که... مطمئنن برای همه فکری دارن؛ امیدواریم وضعیت از چیزی که تاکنون بوده بهتر بشه؛ وامسال خوبیش اینه که آزمون بعدی آبان هستش و کسی که این بار قبول شه یا آبان زیاد فرقی نداره..فعلا منتظریم ببینیم چه چاره ای برامون درنظر گرفتن..و خب بالاخره این راهیه که خیلی از مهندسان طی کردن..یا بایستی برای بهتر شدن اقدامی کنیم و یا اینکه مثل گذشتگان با همین روال و بدون غرغر کردن ادامه بدیم.

آخرین ویرایش:

riahi_arc55

عضو جدید

دوست عزیز اگه به کارنامه چند ساله گذشته دکتری که اون بالا نشسته توجه کنید متوجه میشید اونقدرام که شما ازش تعریف میکنید کارشو بلد نیست.

نمونه اون زمان ثبت نام آزمون قبلی که مصادف با تعطیلات نوروز بود(از23 اسفند تا 16فروردین) و با اعتراض اعضا 4 روز تمدید شد.
نمونه اون سوالات و کلیدهای آزمون غلطی که در سالهای گذشته با اعتراض شرکت کنندگان به کرات تغییر کرده.
نمونه اون اشتباهاتی که در دفترچه آزمون قبلی بود و خیلی از دوستان رو در مورد درصد قبولی 37.5 دچار اشتباه کرده و با اعتراضات دوستان در راهنمای جدید تصحیح شده.
نمونش اینکه اون دکتر که اون بالا نشسته هنوز نتونسته بعد چند سال یه برنامه ثابت و زمان بندی مناسب برای آزمون تدوین کنه . یکسال یک آزمون برگزار میشه یکسال دوتا و در زمانهای نامشخص.... خرداد مرداد شهریور اسفند آذر......
نمونش اینکه در هر سال به صورت سلیقه ای در مورد سنوات نظر داده میشه یک سال تا آخر سال . یک سال تا آخر نیمه سال و امسال تا زمان آزمون...
و نمونه های زیادی که من هم مثل شما که ظاهرا از اونا بی اطلاع هستید بیخبرم و فکر میکنید همه چیز رو اون آقای دکتر درست انجام میده....

اگر فرهنگی باب میشه از عملکرد همون دکتریه که اون بالا نشسته.
اگه اون دکتر به جای نشستن اون بالا و نگاه از بالا به پایین بیاد این پایین و یه نگاهی به کارنامه چند سالش بندازه و اشکالات کار رو که به راحتی میشه حل کرد رو اصلاح کنه این فرهنگ نارضایتی بوجود نمیاد.

ماهم امیدواریم اوضاع جوری باشه که خیالمون راحت باشه و نگران تغییرات روزانه نباشیم و به کاراهای خودمون برسیم نه اینکه همگی از وقتمون مایه بزاریم که آقای دکتر یه کار معمولی رو بتونه انجام بده و در آخر هم با همه زحماتی که دوستان مهندس میکشن برای برگزاری صحیح آزمون ،فیش حقوق به نام دکتر صادر میشه....

سربلند باشید

yasi_ys1363

عضو جدید
دوست عزیز اگه به کارنامه چند ساله گذشته دکتری که اون بالا نشسته توجه کنید متوجه میشید اونقدرام که شما ازش تعریف میکنید کارشو بلد نیست.

نمونه اون زمان ثبت نام آزمون قبلی که مصادف با تعطیلات نوروز بود(از23 اسفند تا 16فروردین) و با اعتراض اعضا 4 روز تمدید شد.
نمونه اون سوالات و کلیدهای آزمون غلطی که در سالهای گذشته با اعتراض شرکت کنندگان به کرات تغییر کرده.
نمونه اون اشتباهاتی که در دفترچه آزمون قبلی بود و خیلی از دوستان رو در مورد درصد قبولی 37.5 دچار اشتباه کرده و با اعتراضات دوستان در راهنمای جدید تصحیح شده.
نمونش اینکه اون دکتر که اون بالا نشسته هنوز نتونسته بعد چند سال یه برنامه ثابت و زمان بندی مناسب برای آزمون تدوین کنه . یکسال یک آزمون برگزار میشه یکسال دوتا و در زمانهای نامشخص.... خرداد مرداد شهریور اسفند آذر......
نمونش اینکه در هر سال به صورت سلیقه ای در مورد سنوات نظر داده میشه یک سال تا آخر سال . یک سال تا آخر نیمه سال و امسال تا زمان آزمون...
و نمونه های زیادی که من هم مثل شما که ظاهرا از اونا بی اطلاع هستید بیخبرم و فکر میکنید همه چیز رو اون آقای دکتر درست انجام میده....

اگه اون دکتر به جای نشستن اون بالا و نگاه از بالا به پایین بیاد این پایین و یه نگاهی به کارنامه چند سالش بندازه و اشکالات کار رو که به راحتی میشه حل کرد رو اصلاح کنه این فرهنگ نارضایتی بوجود نمیاد.

ماهم امیدواریم اوضاع جوری باشه که خیالمون راحت باشه و نگران تغییرات روزانه نباشیم و به کاراهای خودمون برسیم نه اینکه همگی از وقتمون مایه بزاریم که آقای دکتر یه کار معمولی رو بتونه انجام بده و در آخر هم با همه زحماتی که دوستان مهندس میکشن برای برگزاری صحیح آزمون ،فیش حقوق به نام دکتر صادر میشه....

سربلند باشید

باهات موافقم مهندس .سابقه ی اینا خرابتر از این حرفاس که بشه بهشون خوشبین بود.هر وقت جیبشون خالی میشه میان آزمون برگزار میکنن و آخرین ویرایش کتابای یه بار مصرفشون را آب میکنن .تنها چیزی که تو این سازمان پول محوردیده نمیشه نظامه .بهتره اسمش را بذارن سازمان پریشان مهندسی!!!

آخرین ویرایش:

aydaaaa

کاربر بیش فعال
من 32 شدم.پلان بام رو نکشیدم.برش ام هم پلهاش رو نکشیدم
اگر جانمایی دستگاه راه پله تون درست باشه و ایراد بد نداشته باشید و پلان های مسکونی هم معقول باشه، قبول میشید.
منم سری پیش دقیقا بامو نکشیدم با پله ها توی مقطع ولی رد شدم با اینکه بقیه کارامو قبول داشتم ایراد اساسی نداشت. به اینا نیست که بگیم من قبول شدم توام اینارو کشیده باشی قبول میشی. حتما تو یه کارایی کردی که خوششون اومده یا من یه کاری کردم که گفتن این باید یه بار دیگه امتحان بده. حالا این حالت خوش بینانش هست:smile:

vertex

اخراجی موقت
در مورد اینکه الان مد شده با همه چیز مخالفت میشه به شدت موافقم. در واقع این نوعی فرهیختگی و روشنفکری به حساب میاد . گاهی وقتا طرف اصلا گوش نمیده که چی شده . کلا بنا رو بر مخالفت میزاره . ولی به شدت با اون جملتون که اون دکتره میفهمه مخالفم . به دلایلی که دوستان گفتند . شما اگر از دور به چنین مدیریتی نگاه کنید ، اگر گریه نکنید ظرفیت بالایی دارید .

دوست عزیز از "ماست که بر ماست!" فکر نکنم با جمله ای کاملتر ازین بشه توصیف کرد!
دقیقا . ولی از یه چیز متعجبم . گاه گاهی از اینجور حرف ها میزنیم . ولی همت نداریم . اجماع نداریم . ثبات قدم برای تغییر سرنوشت نداریم . میترسیم . اینها هم خیلی زود یادمان میرود ..... یادمان میرود .

saeidfathabadii

عضو جدید

سربلند باشید
دوست عزیز مشکلاتی که دوستان اعلام کردن از بدیهیاته که اون دکتر هم بدیهیاتی که ما میفهمیم رو میفهمه و با مشکلاتی که در مسیرش هست سعی در برطرف کردن میکنه فقط ما مشکلات نمی دونیم و نمی بینیم.در هر صورت بنده مدافع دکترها نیستم.
اشکال من تو فرهنگ نقد کردنه.مثلا من تو هر مجلسی نقد فعالیت های اقتصادی دولت شنیدم.نقد از شهرداری شنیدم.نقد از همه چیز توسط همه کس.
انسان وقتی می خواد نقدی بکنه نیاز به اطلاعات تخصصی تو اون رشته تجربه تو اون رشته و .... باید داشته باشه بعد نقدش منصفانه باشه و.....

vertex

اخراجی موقت
دوست عزیز مشکلاتی که دوستان اعلام کردن از بدیهیاته که اون دکتر هم بدیهیاتی که ما میفهمیم رو میفهمه و با مشکلاتی که در مسیرش هست سعی در برطرف کردن میکنه فقط ما مشکلات نمی دونیم و نمی بینیم.در هر صورت بنده مدافع دکترها نیستم.
اشکال من تو فرهنگ نقد کردنه.مثلا من تو هر مجلسی نقد فعالیت های اقتصادی دولت شنیدم.نقد از شهرداری شنیدم.نقد از همه چیز توسط همه کس.
انسان وقتی می خواد نقدی بکنه نیاز به اطلاعات تخصصی تو اون رشته تجربه تو اون رشته و .... باید داشته باشه بعد نقدش منصفانه باشه و.....
دوست عزیز مسایلی به این وضوح که دیگر نقاد متخصص نمیخواهد . از نا همخوانی کادر در برگه سوالات طراحی تا زمان و فرجه آزمون و ۱۰۰۰ تا مورد دیگر نشانه عدم مدیریت صحیح است . حل این مشکلات خیلی وقت ها نیاز به آقایان دکتر و فلاسفه ندارد . وقتی به یک نفر ۱۰ تا سمت و مقام میدهند خوب طرف وقت نمیکند این کارهای غیر مهم را انجام دهد معمولا تفویض اختیار میکنند . این میشود که جوانان لایق این مرز و بوم در حسرت کار ولی آقایان از ما بهترون هر کدام ۱۰ تا مقام ..... انتظاری غیر از این هم غیر منطقی است . تا فشار از پایین نیاوریم چیزی عوض نخواهد شد . تا مطالبه نکنیم آقایان از جای گرم و نرم خود تکان نمیخورند .

riahi_arc55

عضو جدید

دوست عزیز در این باشگاه نه ما همه کس هستیم ونه در مورد همه چیز بحث میکنیم.بحثها تخصصی هستن و در حوزه حقوق صنفی اعضاء یک سازمان به نام سازمان نظام مهندسی.
بنده به شخصه سعی کردم همیشه در نقد هام جنبه انصاف رو رعایت کنم و نقد سازنده ای داشته باشم.و همیشه پس از نقد راه حل هم ارائه کردم.
چه در فضای مجازی و چه در جلسات حضوری که با مدیران راه وشهرسازی بر سر مسایل صنفی داشتیم همیشه موارد مساله ساز رو مطرح کردیم . تمامی مواردی که من در بالا عنوان کردم وجود داشته و گریبانگیر دوستان بوده.و بعضا با همین نقد سازنده و پیگیری برطرف شده. همه دوستان در این باشگاه با تلاششون و نقدشون هدفی جز بر طرف کردن موانع و مشکلات ندارن.

چه خوبتر میشد شما هم در اولین پستتون در باشگاه مهندسان و نقدی که بر عملکرد دوستان خودتون داشتید منصفانه تر برخورد میکردید تا خستگی رو از تن دوستانتون که در این راه تلاش میکنن بیرون کنید.

موفق وپیروز باشید

saeidfathabadii

عضو جدید
دوست و همکار عزیز بنده هم با دیدن بحث های غیر تخصصی و غیر منصفانه اولین پستم رو زدم.وگرنه بیشتر تمایل به استفاده از تجربیات دیگران دارم.
بشخصه ترویج افکار منفی رو در صفحات اجتماعی نمی پسندم.سازمان نظام مهندسی شاید در گذشته مشکلاتی را داشته اما به عینه شاهد رشد و شکوفایی این سازمان در تمام امور مهندسین بوده ام.درست نیست با نگاه منفی و غیر منصفانه بعضی از دوستان تلاش این عزیزان نادیده و حتی فهم و شعور شان به سخره گرفته شود.شما در همین ازمون طراحی شاهد بر طرف شدن مشکلاتی که در گذشته بوده و ارتقا علمی سوالات بوده اید.
امروز در نظام مهندسی استان ما طرحی به نام ارجاع کار سیستمی در حال اجراست که خیلی از مشکلاتی که در این امور بوده را برطرف خواهد کرد.
بهتر این است که در یافتن نکات مثبت چشمان بینا داشته باشیم.افکار مثبت و امید بخش را نوید دهیم.

riahi_arc55

عضو جدید
دوست و همکار عزیز بنده هم با دیدن بحث های غیر تخصصی و غیر منصفانه اولین پستم رو زدم.وگرنه بیشتر تمایل به استفاده از تجربیات دیگران دارم.
بشخصه ترویج افکار منفی رو در صفحات اجتماعی نمی پسندم.سازمان نظام مهندسی شاید در گذشته مشکلاتی را داشته اما به عینه شاهد رشد و شکوفایی این سازمان در تمام امور مهندسین بوده ام.درست نیست با نگاه منفی و غیر منصفانه بعضی از دوستان تلاش این عزیزان نادیده و حتی فهم و شعور شان به سخره گرفته شود.شما در همین ازمون طراحی شاهد بر طرف شدن مشکلاتی که در گذشته بوده و ارتقا علمی سوالات بوده اید.
امروز در نظام مهندسی استان ما طرحی به نام ارجاع کار سیستمی در حال اجراست که خیلی از مشکلاتی که در این امور بوده را برطرف خواهد کرد.
بهتر این است که در یافتن نکات مثبت چشمان بینا داشته باشیم.افکار مثبت و امید بخش را نوید دهیم.

ممنون از بحث تخصصیتون و توجه به نقاط مثبتی که در نظام مهندسی اتفاق افتاده. دوست عزیز مشکلاتی که در بالا اشاره شد مربوط به دفتر مقررات ملی ساختمان که زیر شاخه ای از وزارت راه و شهرسازی هستش بود.
و اما در مورد نظام مهندسی همونطور که فرمودید از سال 92 سیستم ارجاء کار با توجه به ماده 33 قانون نظام مهندسی و آیین نامه اون در حال اجراست. که این موضوع باعث پیشرفت نظام مهندسی و و حرکت به سوی قرارگیری در جایگاه اصلی خودش است. همین سیستم ارجاء کار و عمل به ماده 33 میدونید چه تغییرات بزرگی رو در درآمد نظام مهندسی داشته؟

به استحضارتون میرسونم که قبل از این قانون با توجه به درآمد کم مهندسین و بالطبع سهم نظام مهندسی و برگه فروشی ، فقط عده خاصی که در نظام مهندسی دخیل بودند درآمد داشتند.

آیا فکر میکنید این کارها را نظام مهندسی انجام داده؟(منظور اراده مدیران نظام مهندسی به تنهایی میباشد)

به خدمتتون عرض میکنم که خیر . در مجمع عمومی سال 91 تهران کلیه اعضا و تشکلهای صنفی که اینجا بودند با رای خودشون هیئت مدیره را موظف به پیگیری ماده 33 و سیستم ارجاء کار کردند و تصویب بودجه را مشروط به تحقق این ماده قانونی و سیستم ارجاء کردند. در حال که هنوز هم در نظام مهندسی گروههایی هستند که به دنبال لغو این قانون و بازگشت امور به حالت قبل هستند و تلاش زیادی برای اینکار میکنند. همونطور که این تلاشها باعث شد در دومین مجمع امسال که مرداد امسال برگزار شد .اعضاء با تصویب نکردن بودجه و بستن دست مدیرانی که این هدف رو داشتن این اجازه روازشون گرفتن.

با همه این مطالبی که خدمتتون عرض کردم میخواستم به این نکته برسم که مدیران اگه نظارتی از طرف اعضا بر عملکردشون نباشه به بیراهه میروند و قانون هم این حق رو به ما داده و با سیستمهای کنترلی و نظارتی میتونیم مدیران رو در جهت اهدافی که در قانون اومده کمک کنیم.
همونطور که میدونید سازمان نظام مهندسی بودجه خودشو از کارکرد اعضا و حق عضویتش بدست میاره و مدیران اون با آرائ اعضا انتخاب میشن و صد البته که نقد مخرب انگیزه فعالیت رو از مدیر میگیره ولی نقد و بررسی سازنده میتونه هر سازمانی رو به اهدافش برسونه.

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

saraafsoon

عضو جدید
سلام بچه ها مگه ج ازمون ططراحی امده که ثبت نام شروع شده من هر چی میرم نگاه میکنم ج ازمون طراحی نیست لطفا راهنماییم کنین

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها مگه ج ازمون ططراحی امده که ثبت نام شروع شده من هر چی میرم نگاه میکنم ج ازمون طراحی نیست لطفا راهنماییم کنین

نه دوستم....ما همچنان در انتظار هستیم...شاید این جمعه بیاید

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واقعا ترقی کرده این سایت مقررات ملی و بخش ازمونا !!!!!!!!!! خیلی هم زیاد اگه گفتید در چه موردی ؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:؟؟؟؟؟؟؟؟؟
...
هزینه آزمونها :surprised:
طراحی 40 درصد تورم خورده از پنجاه هزار به هفتاد هزار تمن ارتقا یافته !!!!!!!!!!! قکر کنم حتی پول نشستنمون رو صندلی رو هم حساب کردن !!!!! بابا چه خبره ؟!!!!!!!!!!!!!!

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان واقعا ترقی کرده این سایت مقررات ملی و بخش ازمونا !!!!!!!!!! خیلی هم زیاد اگه گفتید در چه موردی ؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:؟؟؟؟؟؟؟؟؟
...
هزینه آزمونها :surprised:
طراحی 40 درصد تورم خورده از پنجاه هزار به هفتاد هزار تمن ارتقا یافته !!!!!!!!!!! قکر کنم حتی پول نشستنمون رو صندلی رو هم حساب کردن !!!!! بابا چه خبره ؟!!!!!!!!!!!!!!

:eek:واقعا؟؟؟؟من هنوز ثبت نام نکردم...این طراحی کوفتی چرا نمیزارند...من کلا معطل اون شدم که باید ثبت نام بکنم یا نه....
راستی دوستان اگه بخوام شهرمو توی آزمون یه شهر غیر از محل سکونت بزنم که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟بعد قبولی پروانه من برای استان خودم صادر میشه دیگه؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:واقعا؟؟؟؟من هنوز ثبت نام نکردم...این طراحی کوفتی چرا نمیزارند...من کلا معطل اون شدم که باید ثبت نام بکنم یا نه....
راستی دوستان اگه بخوام شهرمو توی آزمون یه شهر غیر از محل سکونت بزنم که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟بعد قبولی پروانه من برای استان خودم صادر میشه دیگه؟
نه بابا کجا ثبت نام کنم من امیدم به قبولی زیاده والا !!!! خدا نکنه احتیاج پیدا کنه ثبت نام کنم
همینطوری رفتم ببینم چه خبره قیمتها رو دیدم شاخ دراوردم بابا جنس بازار گرون بشه ادم زور نداره بهش میگی نظارت و کنترل نمیشه ولی وقتی کنترلچی خودش قیمت رو بالا ببره وای به بقیه!!!!!!!!!!

arefeh

کاربر ممتاز
نه بابا کجا ثبت نام کنم من امیدم به قبولی زیاده والا !!!! خدا نکنه احتیاج پیدا کنه ثبت نام کنم
همینطوری رفتم ببینم چه خبره قیمتها رو دیدم شاخ دراوردم بابا جنس بازار گرون بشه ادم زور نداره بهش میگی نظارت و کنترل نمیشه ولی وقتی کنترلچی خودش قیمت رو بالا ببره وای به بقیه!!!!!!!!!!

هیییییییییییییی...میگم نرخ نظارت اینها الان توووو بازار آبان ماه چنده؟؟؟:razz:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
تو که قبولی؛:smile:
ولی مشکلی نیستش، عضو هر استان که باشی میتونی هر کجای دیگرو محل آزمون بزنی، برا منم خرداد که امتحان دادیم همین شکلی شد و از نظام هر دو طرف پرسیدم، گفتن مشکلی نداره و میتونید هرکجای ایرانو بعنوان محل آزمون انتخاب کنید..

arefeh

کاربر ممتاز
تو که قبولی؛:smile:
ولی مشکلی نیستش، عضو هر استان که باشی میتونی هر کجای دیگرو محل آزمون بزنی، برا منم خرداد که امتحان دادیم همین شکلی شد و از نظام هر دو طرف پرسیدم، گفتن مشکلی نداره و میتونید هرکجای ایرانو بعنوان محل آزمون انتخاب کنید..

:(:cry:واقعا غیر قابل پیش بینیه عزیزم....منم مثل شماهام....فقط اینکه شاید خیلی توقع از خودم دارم....آخه همه شماها خیلی خونسردید....اما من بیشتر از اینکه زودتر جوابها بیاد کلکش کوتاه شه دارم از استرس دق میکنم....ااااااااه...امسال عجب تابستون پر استرسی بود...همش در حال آزمون دادم بود تا آخر تیر....بعدم که تا الان منتظر جواهاش هستیم....زودتر این 20 روز هم تموم شه یه نفس بکشیم....لامصب نفسم نمیشه کشید باز از اول مهر داستانهای دیگه ای داریم...:(
میگم نتایج اومد سعی کنید همه دوستان اگه یادشون یه اسکیس کوچیک از کارشون بزارند که با درصدها مقایسه کنیم ببینیم این نظام برچ اساس نمره میده برای آبان ماهی ها یه کاری کرده باشیم که دعامون کنند

sarab_kaka

عضو جدید
من فکر میکنم شما جزو رتبه های تک رقمی قبولین.چون هم کارتون تمیز و کامل بود هم این هیجان نشونه خبر خوبیه..
خبر آمد خبری در راه است...
:(:cry:واقعا غیر قابل پیش بینیه عزیزم....منم مثل شماهام....فقط اینکه شاید خیلی توقع از خودم دارم....آخه همه شماها خیلی خونسردید....اما من بیشتر از اینکه زودتر جوابها بیاد کلکش کوتاه شه دارم از استرس دق میکنم....ااااااااه...امسال عجب تابستون پر استرسی بود...همش در حال آزمون دادم بود تا آخر تیر....بعدم که تا الان منتظر جواهاش هستیم....زودتر این 20 روز هم تموم شه یه نفس بکشیم....لامصب نفسم نمیشه کشید باز از اول مهر داستانهای دیگه ای داریم...:(
میگم نتایج اومد سعی کنید همه دوستان اگه یادشون یه اسکیس کوچیک از کارشون بزارند که با درصدها مقایسه کنیم ببینیم این نظام برچ اساس نمره میده برای آبان ماهی ها یه کاری کرده باشیم که دعامون کنند

arefeh

کاربر ممتاز
من فکر میکنم شما جزو رتبه های تک رقمی قبولین.چون هم کارتون تمیز و کامل بود هم این هیجان نشونه خبر خوبیه..
خبر آمد خبری در راه است...

والا شما دوستان اینقدر تحویل گرفتید منو که فکر کنم وقتی منو مردود اعلام کنند هم شما جا میخورید هم من سکته رو میزنم....:w15::w22:
ولی ایشالله هممون به حق 5 تن قبول شیم....ایشالله خدا دله هممونو شاد کنه....آمین

simai

عضو جدید
واقعا خسته نباشید.کارتون عالی بود ولی ایرادای ریزی هم که خودتون اعلام کردینو داشت اما اونقدری نیست که نمره نیارین من فکر می کنم بالاتر از35 بیارین.امیدوارم قبول بشین چون لیاقتشو دارین کار منم شبیه شماست خیلی منم کارم کامل شد اما مدادی و تاسیسات کار نکردم حل پلان پارکینگم دقیقا مثل شماست اما تو طبقات شما بهتر حل کردین

arefeh

کاربر ممتاز
واقعا خسته نباشید.کارتون عالی بود ولی ایرادای ریزی هم که خودتون اعلام کردینو داشت اما اونقدری نیست که نمره نیارین من فکر می کنم بالاتر از35 بیارین.امیدوارم قبول بشین چون لیاقتشو دارین کار منم شبیه شماست خیلی منم کارم کامل شد اما مدادی و تاسیسات کار نکردم حل پلان پارکینگم دقیقا مثل شماست اما تو طبقات شما بهتر حل کردین

ممنونم ایشالله که هممون قبول بشیم....درست میگید ایراد داره کارم و خودمم میدونم شاید اگه اینجور نبود و این اشکالات رو هم نداشت امید داشتم بر قبولی...حالا باید 2 هفته دیگر صبر کنیم

bagher66

عضو جدید
ممنونم ایشالله که هممون قبول بشیم....درست میگید ایراد داره کارم و خودمم میدونم شاید اگه اینجور نبود و این اشکالات رو هم نداشت امید داشتم بر قبولی...حالا باید 2 هفته دیگر صبر کنیم

اصلا نگران نباش حتما قبول میشی، تازه من اندازه گیری ومبلمان ومقطع هم نکشیدم ولی امید دارم قبول بشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.