بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این الن خوبه یا بد؟؟؟
ب علت حضور همراهی عزیز تو پیجت نوشتم ک اسپم نشه دیگه
حافظ گذاشتت تو خماری
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
منم نفهمیدم واقعا خوبه یا بد؟؟؟؟
بالاخره باید فرق باشه دیگه
ایشون تازه کاره
بله حتمن همینطوره:)

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حافظ گذاشتت تو خماری
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
منم نفهمیدم واقعا خوبه یا بد؟؟؟؟
بالاخره باید فرق باشه دیگه
ایشون تازه کاره
استرسم بیشتر شد!!! آقا یه فال بیدل دهلوی برام بگیر پویان!!! حافظ شوخیش گرفته با ما!!!

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
استرسم بیشتر شد!!! آقا یه فال بیدل دهلوی برام بگیر پویان!!! حافظ شوخیش گرفته با ما!!!
شایدم منظورش اینه ک پایان نامت باموفقیت ارائه میشه اما ارشد قبول نمیشی میمونی پشت کنکور سال بعد با ما کنکور میدی:whistle:
.
.
.
:w45:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخخخخخخ
فازت چیه
چی زدی
خخخخخخخخخخخخخ
بچه ها حالا به قابلیت های من پی ببرید کل باشگاهو بگردید یه پست هم از خانم مدیر نمیبینید .....خخخخخخخخخخخخخخ
برا شما نمیگیریم
حافظ ترسید فرار کرد
یکی هم برای من بگیرین لدفا
ازون خوباش :دی

arefeh

کاربر ممتاز
هاااااا نیت کن فالت بگیرُم:دی

پویان کجا رفت؟؟؟ بازارشو بد کساد کردما خخخ
مارال جان نیت کردم....یکم نیتم طول کشید....همه چی اومدم تووو فکرم خیلی باحال میشه فالم به خداااا....

دم کاربر فعال منصف گررررم :w17::w17:
:redface:

یکی هم برای من بگیرین لدفا
ازون خوباش :دی

بابا نسترن جون اوووووووووووووووف.....اومدی بین ما ایولاااا...
خانوم مدیر یه جوک بگو بخندیم
پویان تو فال بگیر آقا جان برای ما عدد 120

بچه ها یه سئوال تخصصی فرق بین پلان سقف کاذب و پلان معکوس در چیست؟؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صب میگم واسه تو و شیمارو
مازیار هم که عدد نگفت
سقف کاذب میتونه واسه اعتماد به نفس هم به کار بره
مارال جان نیت کردم....یکم نیتم طول کشید....همه چی اومدم تووو فکرم خیلی باحال میشه فالم به خداااا....

:redface:

بابا نسترن جون اوووووووووووووووف.....اومدی بین ما ایولاااا...

پویان تو فال بگیر آقا جان برای ما عدد 120

بچه ها یه سئوال تخصصی فرق بین پلان سقف کاذب و پلان معکوس در چیست؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
صب میگم واسه تو و شیمارو
مازیار هم که عدد نگفت
سقف کاذب میتونه واسه اعتماد به نفس هم به کار بره

هاهاها...مسخره چدی گفتم....یه نفر بهم میگه با هم فرق دارند...در صورتی که توی پلان معکوس هم خطوطی که توی طبقه بعد یا همون طبقه حذف یا اضافه میشه یا کنسور میشه یا هر چیز دیگه به صورت خط چین نشون میدیم....توی پلان سقف کاذب هم به نظر من به جای اینکه اون خط برش افقی که توی پلان میزنیم از ارتفاع 2.3 ارتفاع پلان رد بشه از فاصله بین سقف کاذب و سقف اصلی ردش میکنیم و اتفاقاتی که در سقف کاذب میوفته رو نشون میدیم ....ولی اون طرف میگه پلان رو mirror کن انگار از پایین وایستنادی داری بالا رو نیگاه میکنی....به نظرتون کدوم درسته/>؟؟
خیلی حیاتیه...لطفا ج بدید

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
هاهاها...مسخره چدی گفتم....یه نفر بهم میگه با هم فرق دارند...در صورتی که توی پلان معکوس هم خطوطی که توی طبقه بعد یا همون طبقه حذف یا اضافه میشه یا کنسور میشه یا هر چیز دیگه به صورت خط چین نشون میدیم....توی پلان سقف کاذب هم به نظر من به جای اینکه اون خط برش افقی که توی پلان میزنیم از ارتفاع 2.3 ارتفاع پلان رد بشه از فاصله بین سقف کاذب و سقف اصلی ردش میکنیم و اتفاقاتی که در سقف کاذب میوفته رو نشون میدیم ....ولی اون طرف میگه پلان رو mirror کن انگار از پایین وایستنادی داری بالا رو نیگاه میکنی....به نظرتون کدوم درسته/>؟؟
خیلی حیاتیه...لطفا ج بدید

عارفه جان اطلاعات من ناقصه
اما تاجایی ک میدونم پلان معکوس ینی همون میرور ک گفتی
اما پلان سقف کاذب برش خورده یقفه ک ممکنه خط چین داشته باشه یا نه
ینی ممکنه پلان سقف کاذب و معکوست کاملا برهم منطبق شن. و ممکنم هس ک نه باهم فرق داشته باشن

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممممممممم
بچه ها دلم واسه همتون کوچول شدههههههههههههههههههههه من فک کردم هیشکی دیگه اینجا نمیاد!
:cry::cry::cry:
پویان داداش واسه منم فال بگیر...شماره ی 150:cry:

معمارباشی

عضو جدید
پاسخ : بررسی اسکیس 93 | نگارخانه نور

فال شماره 55

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هووووووووووه چه خبره اینجا ببخشید که نتونستم جواب محبتاتونو تک به تک بدم ولی خداییش امیدوارم روز دوشنبه یه روز تاریخی بشه تو زندگیتون مثل حماسه ملبورن:biggrin:
من م ورزشکار بودم عاقا دوست ناباب منو انداخت اندکی هم ژغال خوب:w18:قبل جودو کالر میکردم ولی الان صبح ها میرم میدوم که هرچی چربی سر درس خوندن انباشته کردیم اب کنیم
یه فالم برای من بگیرید دیگه، راج به کنکور نه ها ببین بم زن میدن بالاخره :redface: خودم گرفتم این اومد : بختت بسوزد ارشد که آتش زدی برجگرم.دوست دخترم مادر شد و من هنوز پسرم:(
برو بچزی گه نظام مهندسی دارن ابان موافقین یه تاپیک بزنیم؟؟؟؟؟عارفه ام به عنوان با تجربه در عرصه نظام سرمایه داری هم بشه مربی مون:biggrin:
اخیرا بت فیلد رو تا اخر بردم کلی کیف کردم بازی خوب هم اگه دارین معرفی کنین بریم بگیریم

معمارباشی

عضو جدید

فال شماره 55 uploadfromtaptalk1408777220634.jpg

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا