اگه نفر قبلی زیر آبتو بزنه چیکارش میکنی؟؟

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهش یه فرصت دو باره میدم
یه بار یه دوست داشتم 15 سال باهام دوست بود خواهر بودیم یک روح بودیم در دو بدن همه اش خونه هم بودیم بعد 15 سال دوستی بهم تهمت بزرگی زد و پشت سرم به تمام دوستام که ازم دفاع میکردن بدی گفت
شوکه بودم دو سال ندیدمش اما دوباره خودم رفتم دنبالش یه مدت خوب بود حلالیت خواست گفت در حق من نامردی کرده اما بعد یه مدت دوباره اون تهمت رو بهم زد و من الان دیگه تنهام

ali.metal.eng

عضو جدید
بهش یه فرصت دو باره میدم
یه بار یه دوست داشتم 15 سال باهام دوست بود خواهر بودیم یک روح بودیم در دو بدن همه اش خونه هم بودیم بعد 15 سال دوستی بهم تهمت بزرگی زد و پشت سرم به تمام دوستام که ازم دفاع میکردن بدی گفت
شوکه بودم دو سال ندیدمش اما دوباره خودم رفتم دنبالش یه مدت خوب بود حلالیت خواست گفت در حق من نامردی کرده اما بعد یه مدت دوباره اون تهمت رو بهم زد و من الان دیگه تنهام
ماجرای تلخ و جالبی بود .... واقعا همینطوره آدمها گاهی وقتها واقعا عوض میشند مریم خانم شما خیلی مهربونید و این خیلی خوبه ولی اینم باید قبول کنیم که گاهی وقتها اونایی که خوبترینند بیشترین ضربه رو تو دوستی های صمیمی میخورند ....واسه من که این ثابت شده است. تجربه جالب توجهی بود مرسی

eli jooni

عضو جدید
اره همین طوره واقعا من از دوست زیاد ضربه خوردم یه موردشم همین دیشب بود. ولی گذشتم ازش وقتی خدا هست افراد چه اهمیتی دارند.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این چن سال چندین نفر زیرابمو زدن
کاریشون نداشتم
چون میدونستم نوبت خودشونم میشه
الانم کاری باهاش ندارم
بزن راحت باش😁