اولین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ros3

عضو جدید
نتیجه دور سوم
سفید :mina jigili
سیاه :akshay kumar
http://www.chess.com/livechess/game?id=750630996

برنده :akshay kumar

بازی خوبی بود . البته خیلی شانس داشتم :)) . آخر بازی هم خواستیم یه شوخی ای با خانم جیگیلی بکنیم دیگه :)
واییییییییییی من چقد به این بازی خندیدم
اون اولش که نفهمیدم چرا وقتی سفید سربازشو آورد جلو فیلو برد اونجا، بازی قبلی خودمم وقتی داشتم وزیرو جابجا میکردم موس از دستم لغزید و وزیرو گذاشتم دقیقا جلو فیل حریف! :)))))
آخر بازیم که مرده بودم از خنده واقعا صبر مینا رو تحسین میکنم من بودم تسلیم میشدم! :)) وقتی دیدم سفید سربازو رسوند آخر قلعه اورد حدس زدم اون 6 تا سربازم قراره همین بلا سرشون بیاد .
قشنگ بود بازیتون.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
gharybeh - dzzv_13 : مساوی
آقا منو امیر حسینم بازی کردیم
عجب بازی بود ....
اون اولش زد جناح چپ منو قلع و قمع کرد .... منم که تونستم وزیرشو بگیرم یهو سوتی دادم .... اومدم از رخم محافظت کنم وزیرمو دادم ..:razz:. وزیر دادن همانا و ... آواره شدن شاهم همان .... دونه دونه مهره هامو گرفت
تا .... شانس آوردم ... فقط همین ...
مساوی شدیم آقا ... مساوی :D
http://fa.lichess.org/XCtwdfvKb3iO

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
عجب بازی بود ....
اون اولش زد جناح چپ منو قلع و قمع کرد .... منم که تونستم وزیرشو بگیرم یهو سوتی دادم .... اومدم از رخم محافظت کنم وزیرمو دادم ..:razz:. وزیر دادن همانا و ... آواره شدن شاهم همان .... دونه دونه مهره هامو گرفت
تبریک .. :gol:

فقط اینکه خواستم با فیل ها ماتت کنم که حواسم نشد .. یعنی چند حرکت قبل با خودم گفتم پات نشه که دیدم فیل داری و غیر ممکنه .. بعد که فیلت رو زدم گفتم خو این که رفت الان دیگه چیزی نداره و دیدم بلهههه :D

خیلی جا دارم اشتباهاتم رو درست کنم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک .. :gol:

فقط اینکه خواستم با فیل ها ماتت کنم که حواسم نشد .. یعنی چند حرکت قبل با خودم گفتم پات نشه که دیدم فیل داری و غیر ممکنه .. بعد که فیلت رو زدم گفتم خو این که رفت الان دیگه چیزی نداره و دیدم بلهههه :D

خیلی جا دارم اشتباهاتم رو درست کنم

وزیرمو گرفتی کارم تموم شد ....
من از اول بد شروع کردم ... از سمت شاه با سرباز رفتم جلو .. نمیدونم چرا ...
مبتدیانه شروع کردم ، عالی همه چیزمو گرفتی ...
وزیرمو بد از دست دادم ... شاهمو تو موقعیت رخت گذاشتم .... مهره هامو دونه دونه گرفتی .... بد بودم بد

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
نتیجه بازی بین mer30fery , Y..or..Z__kardoyorz

برنده mer30fery
بازنده Y..or..Z

دوست خوبم کاردو جان واسه بازی خوبش تشکر میکنم.
مستحق برد بودی.
به خاطر خستگی شاید مات شدی.
دیگه 1.5 نصفه شب بود بازیمون تموم شد.
این همون داربی مکانیکیا بود...

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
عجب بازی بود ....

بازی شما 2 تا نماد یک بازیه شطرنج واقعی بود :)

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
نتیجه بازی بین mer30fery , Y..or..Z__kardoyorz

برنده mer30fery
بازنده Y..or..Z

دوست خوبم کاردو جان واسه بازی خوبش تشکر میکنم.
مستحق برد بودی.
به خاطر خستگی شاید مات شدی.
دیگه 1.5 نصفه شب بود بازیمون تموم شد.
این همون داربی مکانیکیا بود...
بهت تبریک واقعا" بازیت عالی بود
بازی خیلی نفس گیر بود و دو ساعتی طول کشید:d
اینم لینک بازی
سفید : من
سیاه:mer30fery
http://www.chess.com/echess/game?id=86705058

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واییییییییییی من چقد به این بازی خندیدم
اون اولش که نفهمیدم چرا وقتی سفید سربازشو آورد جلو فیلو برد اونجا، بازی قبلی خودمم وقتی داشتم وزیرو جابجا میکردم موس از دستم لغزید و وزیرو گذاشتم دقیقا جلو فیل حریف! :)))))
آخر بازیم که مرده بودم از خنده واقعا صبر مینا رو تحسین میکنم من بودم تسلیم میشدم! :)) وقتی دیدم سفید سربازو رسوند آخر قلعه اورد حدس زدم اون 6 تا سربازم قراره همین بلا سرشون بیاد .
قشنگ بود بازیتون.

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:. خودم غش کردم از خنده

بازی شما 2 تا نماد یک بازیه شطرنج واقعی بود :)

قبول نیست اقای قانع بازی های ما رو نادیده میگیرن. چیکار کنم خب آکشی قوی بود:biggrin:

mer30fery

کاربر ممتاز
فکر نکینید آیه یأس میخونم...
ولی این مسابقات نمیکاره میمونه ...:thumbsdown:
از ما گفتن بود... :w20:

MILA.S

عضو جدید
نتیجه بازی miillad , wooer

برنده
wooer / مهره سفید

یکی از وقت گیر ترین بازی هایی بود که تا الان بازی کردم ، جناب miillad خیلی ماهرانه بازی می کنند
{در کل بازی لذت بخشی بود}

لینک بازی

مهندس woor عزیز خیلی خیلی عالی و بدون اشتباه بازی کردن....تبریک میگم...خسته نباشید

MILA.S

عضو جدید
راستی دوستان چقدر مونده تا اخر مسابقات؟؟؟ اگه میشه زود بازی ها رو انجام بدیم..من تا دوشنبه میتونم بیام:D:)

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
اگه به سال بعد بخوره خودمم نمیام :)) . امروز شب ساعت 12 . قرعه کشی انجام میشههه . 2 نفری که در مرز حذف شدن هستن . moris وta_ab1992 هستن .من به خاظر حرف ایشون زمان رو از 2 روز کردم 3 روز اما باز خبری نشد . در بدترین حالت شب ساعت 12 قرعه کشی دور چهارم !
در ضمن قسمت بالای قرعه کشی کاملا مشخصه . 2 نفری که امتیاز 3 دارند بودن شک با هم میخورن .
akshay ba wooer سفید هم akshay
millad ba mina jigili سفید هم millad
این 2 بازی کاملا مشخصه نیازی به نتایج ما بقی نیست . اگه شرایط جوره بازی کنید . اما قرعه کشی نهایی رو شب میزنم

آخرین ویرایش:

mer30fery

کاربر ممتاز
نتایج اولین دوره لیگ شطرنج تا پایان دور سوم
MinaJigili21-03Akshay-kumar
miilladd21-03wooer
gharybeh1.50.5-0.51.5dzzv_13
Sanijoon20-11MORIS-eng
ta_ab1992در آستانه حذف
Artmiss1
kardoyorz01-01mer30fery

همه دوستان و بزرگواران خسته نباشید.

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
قرعه کشی دور چهارم
1- زمان بازی برای دور چهارم 2 روز می باشد . در نتیجه در بدترین حالت دوشنبه شب قرعه کشی دور آخر رو انجام خواهیم داد
2- در قرعه کشی سوئیسی زمانی که جدول فرد می باشد . کسی که کمترین امتیاز را برخودار است . بای خورده و برای آن 1 امتیاز محسوب می شود .
3- برنده بازی akshay و wooer بدون شک اول خواهد شد . زیرا حتی در صورت باخت در دور اخر از پوئن شکنی بهتری نسبت به حریفان دیگر برخوردار هستند . در نتیجه از هم اکنون قهرمانی را به برنده این 2 بزرگوار تبریک می گوییم :) اگه بازیشون مساوی بشه تکلیف قهرمانی به دور اخر بستگی داره :)
موفق باشید

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
قرعه کشی دور چهارم
1- زمان بازی برای دور چهارم 2 روز می باشد . در نتیجه در بدترین حالت دوشنبه شب قرعه کشی دور آخر رو انجام خواهیم داد
2- در قرعه کشی سوئیسی زمانی که جدول فرد می باشد . کسی که کمترین امتیاز را برخودار است . بای خورده و برای آن 1 امتیاز محسوب می شود .
3- برنده بازی akshay و wooer بدون شک اول خواهد شد . زیرا حتی در صورت باخت در دور اخر از پوئن شکنی بهتری نسبت به حریفان دیگر برخوردار هستند . در نتیجه از هم اکنون قهرمانی را به برنده این 2 بزرگوار تبریک می گوییم :) اگه بازیشون مساوی بشه تکلیف قهرمانی به دور اخر بستگی داره :)
موفق باشید
از زحماتتون ممنون آقای قانع خیلی خوشحال شدم در این دوره از مسابقات شرکت کردم
ولی خب ابرومم رفت:biggrin:
شاید شطرنجم خوب نباشه ولی در حد صفر امتیاز نیستم :D
دوستان خیلی قوی بودن به همشون تبریک میگم
موفق و موید باشید

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
از زحماتتون ممنون آقای قانع خیلی خوشحال شدم در این دوره از مسابقات شرکت کردم
ولی خب ابرومم رفت:biggrin:
شاید شطرنجم خوب نباشه ولی در حد صفر امتیاز نیستم :D
دوستان خیلی قوی بودن به همشون تبریک میگم
موفق و موید باشید

دوست عزیز موضوع دور هم بودن و خوش بودنه :) این امتیازا که چیزی نیست :) . در ضمن شما دور اخر باید بازی کنی :))

Akshay Kumar

عضو جدید
قهرمانی خودم رو به خودم تبریک میگم :)) .
بازی دور چهارم
سفید =akshay kumar
سیاه =wooer
برنده akshay kumar

اینم لینک بازی
lichess.org/xjUduH5G
مسابقات در سطح بالایی برگزار شد . اما ما اینیم دیگه :) به تمام دوستانی که بدشانسی آوردن توقرعه کشی به من خوردن تسلیت میگم :)))
جناب قانع از زحمات شما هم واقعا متشکرمممم . امیدوارم در دوره بعدی با حضور خودتون مسابقات گرمتری داشته باشیم

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
بازی دور چهارم
سفید =akshay kumar
سیاه =wooer
برنده akshay kumar

اینم لینک بازی
lichess.org/xjUduH5G
مسابقات در سطح بالایی برگزار شد . اما ما اینیم دیگه :) به تمام دوستانی که بدشانسی آوردن توقرعه کشی به من خوردن تسلیت میگم :)))
جناب قانع از زحمات شما هم واقعا متشکرمممم . امیدوارم در دوره بعدی با حضور خودتون مسابقات گرمتری داشته باشیم

بازیهای شما از کیفیت بالایی برخورداره . :)مسلما پارک اتقلابو تجربه کردی =)) . شروع بازیهارو تسلط خوبی داری . اسلاو ، بنونی . گامبی . از بازیهاتون خوشم اومد . موفق باشید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
بازی دور چهارم
سفید =akshay kumar
سیاه =wooer
برنده akshay kumar

اینم لینک بازی
lichess.org/xjUduH5G

تبریک میگم مهندس
کلاس بازیت لااقل از خود من خیلی بالاتر بود
حسابی کسب فیض نمودیم در جوارت :)

دوست دارم باز هم با هم بازی کنیم:smile:

Akshay Kumar

عضو جدید
بازیهای شما از کیفیت بالایی برخورداره . :)مسلما پارک اتقلابو تجربه کردی =)) . شروع بازیهارو تسلط خوبی داری . اسلاو ، بنونی . گامبی . از بازیهاتون خوشم اومد . موفق باشید

خوشم میاد شطرنجیا با هوشن . بله درست فرمودید . من با شما هم چند بار بازی کردم :) . جناب قانع تمایل دارم با شما یک دست همین الان بازی کنم و بازیو بزاریم در سایت دوستان دیگر هم لدت ببرند :) امیدوارم دست رد بر سینه ما نزنید :)

wooer-man

اخراجی موقت
بازی دور چهارم
سفید =akshay kumar
سیاه =wooer
برنده akshay kumar

اینم لینک بازی
lichess.org/xjUduH5G
بازی شما خیلی بی نظیره ،، و هم بازی شدن با شما بسیار لذت بخشه

سپاس بابت بازی خوبتان .

وضعیت
موضوع بسته شده است.