اعتراف کنید (اسپم ها)

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم برای چن ثانیه جون به لب شدم و تا پای سکته رفتم چون فک کردم کسی خونه نیس!!!:cry:

خو کسی نباشه قاتل زنجیره ای که تو کوچتون پرسه نمیزه بیاد بکشتت ته تهش دزدا میان هر چی کادوی تولد و کیک تو خونس رو میبرند

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو کسی نباشه قاتل زنجیره ای که تو کوچتون پرسه نمیزه بیاد بکشتت ته تهش دزدا میان هر چی کادوی تولد و کیک تو خونس رو میبرند

حاضرم قاتل بیاد ولی کادوهامو نبره...خخخخخخخخ.کیکم که خبری نیس!!:D

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا هیچی هم کادو نگرفته ها -گفتن همون کیک رو بخور حرف نزن خخخخخخخ

ا
شوما از کجا میدونی... دوتا کادوی ماه گرفتم با انتخاب خودم یکی دیگه هم در راهه...بلههه..بیخود که نرفتم کیک بخرم و چایی دم کنم بدم اولیام بخورن:D

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوما از کجا میدونی... دوتا کادوی ماه گرفتم با انتخاب خودم یکی دیگه هم در راهه...بلههه..بیخود که نرفتم کیک بخرم و چایی دم کنم بدم اولیام بخورن

راست میگیا حدس میشد زد شوما الکی کار نمیکنی تو خونه :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از نفر قبلیم اصلن خوشم نمیاد!!بلوگفا!!

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم من قبلا اعتراف کردم آخه همه دارن حرف میزنن بجز اعتراف

نه دیگه..یه کم دقت کنی حرفای عادیمونم اعترافه..حتما که نباید اینطوری شروع بشه:"به نام خدا..من اعتراف میکنم..." خخخخ ;)

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط نگو کارت معافیم اومده چون دیگه شیرینی ها تموم شده خخخخخخ

اولا تموم شد که شد..بازم بخر...
دوما اعترافم راجع به کارای شوما نبود..یه جورایی برمیگرده به حرفای اتی 68..تا گفت یادم اومد...:D:biggrin:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف کن این 68 نام کاربریت به خاطر سال تولدته یا پلاک کرج که 68 هستش؟ یا جفتش :D

یعنی شک ندارم این تاپیکو زدی برای برطرف کردن حس کنجکاویت نه راحت شدن کاربرا از سنگینی حرفای تو دلشون..والاااا داره کنجکاویای خودشو میپرسه:biggrin:

بالا