اعتراض به کلید آزمون اجرا خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من با 65 ذرصد قبول شدم امیدوارم بقیه دوستان هم موفق باشن
ولی مهم طراحی که قراره هنوز چشم انتظار بمونیم

mojtabagol1982

عضو جدید

من هم
49 شدم
دوست دارم این عددو بدم به نفر اول آزمون اجرای امسال تا با آلومینیوم بزرگ بسازه و بزنیم به سردر نظام مهندسی تا آیندگان ببینند و بدانند که بر ما چه گذشت.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هم
49 شدم
دوست دارم این عددو بدم به نفر اول آزمون اجرای امسال تا با آلومینیوم بزرگ بسازه و بزنیم به سردر نظام مهندسی تا آیندگان ببینند و بدانند که بر ما چه گذشت.

ایول اسپارتاکوس .. الان چرا میدیش به نفر اول ازمون بسازه ؟

vertex

اخراجی موقت
سلام دوستان گلم
دیدم سوالات در مورد گزینه ۳۷ درصد زیاد شده وظیفه دونستم یه توضیحی بدم
ببینید قبلا آزمون نظارت و طراحی مجموعا ۴ تا آزمون بود . برای اینکه به شما صلاحیت نظارت بدن باید ۳ تا از آزمون ها رو قبول میشدید . عمومی . تخصصی . جزییات . برای طراحی هم همینطور فکر کنم . تخصصی . جزییات . طراحی . خوب این سیستم چند دوره پیش تغییر کرد و ۳ تا آزمون عمومی . تخصصی و جزییات مجموعا شد آزمون نظارت و طراحی هم یک آزمون . حالا با توجه به اینکه آنزمان که ۳ تا آزمون بود قبولی آزمون رو چند سال برایتان نگه میداشتند که مثلا اگر عمومی رو قبول شدید امسال ، سال بعد فقط تخصصی و جزییات رو شرکت کنید با این تغییر تعداد آزمون به یک آزمون گفتند آنهایی که با سیستم قبلی مثلا عمومی و تخصصی را قبول شده بودند در امتحان نظارت جدید که مجموع همه آن امتحانات است لازم نیست حد نصاب ۵۰ رو بیاورند . و بسته به اینکه یک آزمون یا دو تا رو از قبل قبول شده بودند یه تخفیف درصدی به شرکت کننده ها دادند که عدالت رعایت شود و قبولی قبلی آنها کاملا بی خاصیت نشود . پس نتیجه میگیریم با توجه به گذشت سنوات و از بین رفتن مدت زمان ماندگاری آن قبولی ها پرونده این بحث درصد های تخفیفی در حال بسته شدن است . بنابر این اگر در دوره های قبلی که آزمون ۳ مرحله داشت شرکت کرده بودید و یک یا دو آزمون را پذیرفته شده بودید و در دوره فرجه برای قبولی سومین آزمون هستید و تیک گزینه رو هم زدید بنابر این درصد های شما با تخفیف ذکر شده محاسبه میشود . نه ۵۰ درصد . در غیر این صورت حد نصاب همان ۵۰ درصد است . موفق باشید

MARYAAAM2010

عضو جدید
من هم همینطور
پارسالی ها که میگن اعتراض دادن و قبول شدن
حالا تو اعتراض چی باید نوشت ؟ خوبه اعتراض واحد بدیم بلکه تاثیر گذار تر باشه ،مثلا همون سوال مربوط به زهکشی !؟

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیزم بهت تبریک میگم
خدارو شکر من هم با 80 درصد قبول شدم
ایشالا که همه دوستان توی آزمون طراحی قبول بشیم

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیزم بهت تبریک میگم
خدارو شکر من هم با 80 درصد قبول شدم
ایشالا که همه دوستان توی آزمون طراحی قبول بشیم

ممنون منم بهت تبریک میگم ولی ایشالا طراحی جوابش بیاد باز هم خوشحال بشیم و بهم تبریک بگیم

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی هست که جوابش نیومده باشه؟ نوشته در حال بررسی؟
کممممممممک

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام کسی هست که جوابش نیومده باشه؟ نوشته در حال بررسی؟
کممممممممک

قابل توجه داوطلبان آزمون خرداد ماه 93 كه وضعيت آزمون آنها در دست بررسي اعلام گرديده است:
بدینوسیله به اطلاع شرکت کنندگان محترم آزمون خرداد ماه 93 که نتایج آنها « دردست بررسی » اعلام گردیده است می‌رساند، همانطور كه در بند 13 دستورالعمل اجرايي و راهنماي شركت در جلسه آزمون مذكور نيز ذكر گرديده است، چنانچه پس از برگزاري آزمون پاسخ نامه هاي داوطلبان هم رشته و در يك حوزه امتحاني به طور غير متعارف مشابه و يكسان باشد با تاييد دفتر مقررات ملّي ساختمان از اين داوطلبان مصاحبه شفاهي به عمل خواهد آمد و تعيين وضعيتنهايي آزمون اين داوطلبان بر اساس نتايج حاصل از مصاحبه كه متعاقبا از طريق اداره كل راه و شهرسازي استان شيوه و نحوه انجام آن به اطلاع خواهد رسيد اعلام مي‌گردد.دفتر مقررات ملّي ساختمان

vertex

اخراجی موقت
قابل توجه داوطلبان آزمون خرداد ماه 93 كه وضعيت آزمون آنها در دست بررسي اعلام گرديده است:
بدینوسیله به اطلاع شرکت کنندگان محترم آزمون خرداد ماه 93 که نتایج آنها « دردست بررسی » اعلام گردیده است می‌رساند، همانطور كه در بند 13 دستورالعمل اجرايي و راهنماي شركت در جلسه آزمون مذكور نيز ذكر گرديده است، چنانچه پس از برگزاري آزمون پاسخ نامه هاي داوطلبان هم رشته و در يك حوزه امتحاني به طور غير متعارف مشابه و يكسان باشد با تاييد دفتر مقررات ملّي ساختمان از اين داوطلبان مصاحبه شفاهي به عمل خواهد آمد و تعيين وضعيتنهايي آزمون اين داوطلبان بر اساس نتايج حاصل از مصاحبه كه متعاقبا از طريق اداره كل راه و شهرسازي استان شيوه و نحوه انجام آن به اطلاع خواهد رسيد اعلام مي‌گردد.دفتر مقررات ملّي ساختمان
به به . این یعنی تقلب دیگه ؟؟؟ چشم مراقب ها روشن . یکی بگه این قضیه موردی هست یا برای یک استان خاص ؟؟؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به . این یعنی تقلب دیگه ؟؟؟ چشم مراقب ها روشن . یکی بگه این قضیه موردی هست یا برای یک استان خاص ؟؟؟

استان "گیلان" که تو محاسبات عمران مورد داشته گویا!! تو سایت زده که جوابهای محاسبه عمران به دلیل تاخیر گیلان اعلام نشده.
این اطلاعیه درمورد باقی رشته ها بود

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
استان "گیلان" که تو محاسبات عمران مورد داشته گویا!! تو سایت زده که جوابهای محاسبه عمران به دلیل تاخیر گیلان اعلام نشده.
بابا چند سال پیشم توی گرگان همچین اتفاقی افتاد...اما چی شد در نهایت؟؟؟همه رو قبول کردند.....حالا اگه معماری ها این کارو میکردن میدونی چی میشد؟؟؟این میشد که کل کشور رو مردود اعلام میکردند:razz:

vertex

اخراجی موقت
از بس استان گل و بلبلی داریم ما .....

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا چند سال پیشم توی گرگان همچین اتفاقی افتاد...اما چی شد در نهایت؟؟؟همه رو قبول کردند.....حالا اگه معماری ها این کارو میکردن میدونی چی میشد؟؟؟این میشد که کل کشور رو مردود اعلام میکردند:razz:

همکارهای سازه ام که خودشون بعد از امتحان از تقلب زیاد و انواع عجیب غریب ش می گفتن !! و اینکه تو 5 ساله اخیر همیشه اینطور بوده حالا چی شده که امسال پیگیر شدن!!!:razz:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
همکارهای سازه ام که خودشون بعد از امتحان از تقلب زیاد و انواع عجیب غریب ش می گفتن !! و اینکه تو 5 ساله اخیر همیشه اینطور بوده حالا چی شده که امسال پیگیر شدن!!!:razz:
دوسال پیش هم همین حرفو زدن ولی حرف بود و نهایت چند روز پیگیری در نهایت همشون قبول شدند....یادمه شبه قبل از آزمون همه نشستن دور هم سئوالها رو ج دادن وارد اس ام اس کردند صبح سر جلسه این اس ام اس که دست 5-6 نفر بود توی کل حوزه پخش شد و مراقبین دیگه نمیتونستن کاری کنن...این شد که این شد....

vertex

اخراجی موقت
دوست عزیز همون طور که میدونیم امتحان محاسبات عمران واقعا سخته . توی مایه های طراحی ماست ( حالا نمیخوام مقایسه کنم ) . منظور اینکه یه بنده خدایی رو میشناسم الان چند ساله محاسبات شرکت میکنه نمیتونه قبول بشه . خداییش درسش هم خیلی خوبه . واقعا انصاف نیست کسی که چیزی بلد نیست با تقلب .... دیگه ببینین چی شده که اینطور موضع گیری کردند . حتما سوال فروشی بوده . چون اعلام کردند یکسری پاسخنامه ها شبیه به هم است . یه عده زحمت بکشن و قبول نشن بعد یه عده بدون زحمت سوالات رو بخرند و ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.