از چه چیز نفر قبلی بدت میاد؟

zohre_1371

عضو جدید
من نميدونم چرا هر كاري ميكنم بدم نمياد....ولي نيش بسته بابي همش توهين بود دهه 70 دي:smile::)

:biggrin:نه من از اون دهه 70 دیا نیسم بابا ب خدا اااااااااااااااااااااااااااااا بخند عزیزن بخند حتی الکی !!! شعارمه هاااااااااااااا

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:نه من از اون دهه 70 دیا نیسم بابا ب خدا اااااااااااااااااااااااااااااا بخند عزیزن بخند حتی الکی !!! شعارمه هاااااااااااااا
اورين بخند تا دنيا بهت بخنده.....منم ديگه بدم نيومد...;)عالي

zohre_1371

عضو جدید
خب حالا بزار من پرنسس باشم دیگه
چی میشه مگه ؟ عزیزم:redface::D

هییییییییییی بعدن صدمه میبینی هااااااااااااااا ... اخه ما شاهزاده نداریم :biggrin: باشه عزیزن توپرنسس منم ملکه خوبه حالا؟؟
پس شاه کوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ها؟؟:king:

پرنسس پریا

عضو جدید
هییییییییییی بعدن صدمه میبینی هااااااااااااااا ... اخه ما شاهزاده نداریم :biggrin: باشه عزیزن توپرنسس منم ملکه خوبه حالا؟؟
باشه ملکه جون

اخه مگه شاهزادمون پیدا میشه
یکی از یکی لا ابالی تر خخخخخخخخخ

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
برگ چغندر منم ديگه:king::thumbsup2:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدا....این ادما رو از رو زمین بر ندار...بزا ی نمه شاد شیم...آمیـــــــــــــــن...:biggrin:
ازين كه ادايي فرشته ها را در مياره....با خدا هم خيلي هم خودماني صوبت ميكنه! آآآآآآآآآآ مين.....خدا گفت بهت بگم بابك ادم خوبيه مهندس:)بعللللللللللللللللللله

fatima1996

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازين كه ادايي فرشته ها را در مياره....با خدا هم خيلي هم خودماني صوبت ميكنه! آآآآآآآآآآ مين.....خدا گفت بهت بگم بابك ادم خوبيه مهندس:)بعللللللللللللللللللله
من خود فرشتم..ادا مدا درکار نیس...پ با خدا چجوری حرف بزنم؟کتابی؟.......................اوووووووووووره:biggrin:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایااااا این بچه یخوده بگی نگی حالش بده !!!!!
خدا تمام بابا برقی هارو شفا بده
بابا برقي خودتي من جووونم عاموووووووووووو...خدايا تمام مريض هايي كه دكتر تشريف دارن هم شفا بده آمين....از نسخه پيچيدنش هم بدم اومد..

zohre_1371

عضو جدید
بابا برقي خودتي من جووونم عاموووووووووووو...خدايا تمام مريض هايي كه دكتر تشريف دارن هم شفا بده آمين....از نسخه پيچيدنش هم بدم اومد..

من ؟؟؟؟؟؟مریض ؟؟؟؟؟؟؟؟ شیب ؟بام ؟؟؟ کووو ؟؟ کی ؟؟؟؟؟؟ هاااااااااا