آموزش کنترل پروژه نرم افزار Microsoft Project

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

مرجع كامل آموزشي زمان بندي اجراي پروژه ها در Microsoft Project ، كليه فعاليت هاي مرتبط با زمان بندي اجراي پروژه از جمله زمان بندي فعاليت هاي موجود ، تعيين منابع مورد نياز ، پيش بيني و برآورد هزينه ها ، پيگيري پيشرفت پروژه بصورت تخميني و بصورت واقعي از نظر زماني ،هزينه اي ، منابع و انجام فعاليت ها و ... در پروژه هاي مختلف در تمام زمينه هاي نرم افزاري ، عمراني ، تاسيساتي و ... را به شما آموزش خواهد داد. با بهره گيري از اين مرجع آموزشي ، يك مدير روژه ، بخوبي مي تواند تمام مراحل اجراي كار را ، قبل از شروع ، در حين كار و در انتهاي كار ، برنامه ريزي و مديريت كند.

saaraaa

عضو جدید

مرجع كامل آموزشي زمان بندي اجراي پروژه ها در Microsoft Project ، كليه فعاليت هاي مرتبط با زمان بندي اجراي پروژه از جمله زمان بندي فعاليت هاي موجود ، تعيين منابع مورد نياز ، پيش بيني و برآورد هزينه ها ، پيگيري پيشرفت پروژه بصورت تخميني و بصورت واقعي از نظر زماني ،هزينه اي ، منابع و انجام فعاليت ها و ... در پروژه هاي مختلف در تمام زمينه هاي نرم افزاري ، عمراني ، تاسيساتي و ... را به شما آموزش خواهد داد. با بهره گيري از اين مرجع آموزشي ، يك مدير روژه ، بخوبي مي تواند تمام مراحل اجراي كار را ، قبل از شروع ، در حين كار و در انتهاي كار ، برنامه ريزي و مديريت كند.

فایلا پاک شدن؟

انگوت

عضو جدید
سلام آقای پیرجو با عرض معذرت فایل رو پیدا نکردم. اگه میشه راهنمائی کنید. با تشکر انگوت

sepi.b777

عضو جدید
سلام.,.این لینک ها بستن من نمیتونم dl کنم اگه میشه خود فایل یا لینک سالم بزارید ممنون میشم خیلی لازم دارم یا اگه لطف کنیید واسم ایمیل کنید بازم ممنون sepi.b777@gmail.com

melika02

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی میتونه مراحل وارد کردن اطلاعات تو نرم افزار MSP رو به صورت کلی بهم بگه. مثلاً فکر کنم اولش شمسی کردن تاریخه بعد تعیین زمان شروع یا پروژه بعد وارد کردن فعالیت ها و زمان دادن بهشون و تعیین تقدم و تأخیر ها و بعد تخصیص منابع و...
درست میگم؟
من خیلی وقته با این نرم افزار کار نکردم و الآن بهش نیاز دارم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

بالا