آدم میتونه هر کسی رو دوست داشته باشه ولی نمیتونه عاشق هر کسی بشه . شما چی میگید؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
جونم منم حرفم همینه گاهی وقتا واقعا کسی دروغ نمیگه و حقیقتا همون اندازه شاید هم بیشتر تا جایی کلام اجازه بده بیان کنی عاشقن...اما عشق مراقبت میخواد ...کسی که عاشق ادمه همیشه عاشق ادم میمونه حتی اگه هزاران بار بچزونیش...اما کم کم ازت فاصله میگیره تا بیشتر از این زجرش ندی اونم آدمه کیسه بوکس که نیست هی دائم تحمل کوبیده شدنو داشته باشه اخه تا چه حد یه آدم توان داره ...

زیاد متوجه نشدم راستش حرفاتون سنگین بود:smile:ولی خیلیا با اینکه طرف هم میخوادشونو عاشقشه بازم جا میزنه

sshimaa

عضو جدید
زیاد متوجه نشدم راستش حرفاتون سنگین بود:smile:ولی خیلیا با اینکه طرف هم میخوادشونو عاشقشه بازم جا میزنه

شک نکن کسی کسیو که عاشقشه ترک نمیکنه مگه اینکه ازارش داده باشه و یا شایدم ابراز عشق اونو متناسب پاسخ نداده...همه جدا شدنا از برآورده نشدن انتظارات و توقعات از هم هست...اینجور بگم برای باهم بودن و موندن عشق لازم است اما کافی نیست

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
شک نکن کسی کسیو که عاشقشه ترک نمیکنه مگه اینکه ازارش داده باشه و یا شایدم ابراز عشق اونو متناسب پاسخ نداده...همه جدا شدنا از برآورده نشدن انتظارات و توقعات از هم هست...اینجور بگم برای باهم بودن و موندن عشق لازم است اما کافی نیست
میسی عزیزم
راستی ما هم اسمیم
دیدی چقد اسممون قشنگو جذابه:D

sshimaa

عضو جدید
اره...منم اسممو دوست دارم اگرچه اسم من دقیقا این نیست...شیما یه اسم کوتاه و لطیفه;)

عشقولانه

کاربر بیش فعال
دوست داشتن با عاشق شدن خییییییییییلی فرق میکنه.
ممکه افراد و چیزای زیادی رو دوست داشته باشی ولی ممکنه عاشق یه نفر باشی......
دوست داشتن میتونه خیلی زود تبدیل به تنفر بشه با یه حرکت کوچیک ولی وقتی عاشق میشی کمتر چیزی میتونه این عشق و از هم بپاشه......
پس خیلی فرق مییکنه......:gol:

delbaar

کاربر فعال
دوست داشتن با عاشق شدن خییییییییییلی فرق میکنه.
ممکه افراد و چیزای زیادی رو دوست داشته باشی ولی ممکنه عاشق یه نفر باشی......
دوست داشتن میتونه خیلی زود تبدیل به تنفر بشه با یه حرکت کوچیک ولی وقتی عاشق میشی کمتر چیزی میتونه این عشق و از هم بپاشه......
پس خیلی فرق مییکنه......:gol:
دقیقا همینطوره متنفر نمیشی حتی اگه ناراحت بشی ازش ..ولی باز متنفر نمیشی

delbaar

کاربر فعال
جونم منم حرفم همینه گاهی وقتا واقعا کسی دروغ نمیگه و حقیقتا همون اندازه شاید هم بیشتر تا جایی کلام اجازه بده بیان کنی عاشقن...اما عشق مراقبت میخواد ...کسی که عاشق ادمه همیشه عاشق ادم میمونه حتی اگه هزاران بار بچزونیش...اما کم کم ازت فاصله میگیره تا بیشتر از این زجرش ندی اونم آدمه کیسه بوکس که نیست هی دائم تحمل کوبیده شدنو داشته باشه اخه تا چه حد یه آدم توان داره ...

خیلی قشنگ گفتی....موافقم

I.R.IRAN

عضو جدید

دوست داشتن از عشق برتر است و من ، هرگز خود را تا سطح بلندترين قله ي عشق هاي بلند ، پايين نخواهم آورد .

شایسته69

عضو جدید
منم موافقم آدم هرکسی رو میتونه دوست داشته باشه حالا به هر دلیلی ولی عشق دلیل نمیخوادو درلحظه بوجودمیادویک بار در زندگی اتفاق میفته:crying2:

amir-mehrizi

عضو جدید
به نظر من عاشق بودن خوب نيست.چون به نظر من عاشق بودن يعني كور و كر بودن.حاضري خيلي چيزا رو تحمل كني كه به اصطلاح عشقتو با خودت نگه داري.ولي اين خوب نيست.به نظرم ادم بايد كسي رو با مغزش دوست داشته باششه و نه با قلبش.چون اگه پاي قلب بياد وسط چشم بسته ميشه.ولي عقل كه وسط باشه تازه چشم ادم بهتر باز ميشه

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با گفتتون کاملا مخالفم.آدم میتونه عاشق خیلی آدما باشه ولی فقط میتونه تنها یکیرو از ته دل دوسداشته باشه.و به نظر شخص من عاشقی زود از بین

میره ولی دوسداشتن تا ابد با انسان میمونه.پس دوسداشتن دوامش از عاشقی بیشتره.زنده باد دوسداشتن . . .

یلدا شیرازی

عضو جدید
دقیقا با نظرت موافقم
غیر از قانون جاذبه توهم فانتزی هم وجود داره ، بعضی وقتا آدم نسبت به اطرافیانش دچار توهم میشه، مثلا فکر میکنه اگر کسی لطفی بهش میکنه واسه خاطر اینه که بهش علاقه داره اما 1درصد م احتمال نمیده به بزرگوار بودن طرف.

شهلای تنها

عضو جدید
هر چن من به عشق اعتقاد ندارم زیاد.اما از نظر من دوست داشتن یک دایره ست معشوق مرکز دایره نشسته.و عاشق بیرون دایره عاشق همه چیزو برای معشوق میخواد.و معشوق همه چیزو برای خودش میخواد.وقتی معشوق عاشق شد اونوقت اون دایره از بین میره عشق به وجود میاد

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
بله موافقم صد در صد چون بارها و بارها گفتم عشق اصلا وجود نداره و ساخته ذهن آدم هاست همین!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز

آورین
موافقم
بعضیا اولش شروع می‌کنن اذیت می‌کنن بعد قهر و آشتیا شروع می‌شه ممکن چند بار این اتفاق بیفته و طرف بره و دوباره برگرده و ما فکر می‌کنیم که همیشه همینه و دوباره برمی‌گرده...ولی‌ ناگهان دقیقا اون لحظه‌ که اصلا انتظارشو نداشتی‌ میبینی‌ که دیگه برگشتی‌ در کار نیست... ... جدی جدی رفت...

bahar-spring

کاربر بیش فعال
آورین
موافقم
بعضیا اولش شروع می‌کنن اذیت می‌کنن بعد قهر و آشتیا شروع می‌شه ممکن چند بار این اتفاق بیفته و طرف بره و دوباره برگرده و ما فکر می‌کنیم که همیشه همینه و دوباره برمی‌گرده...ولی‌ ناگهان دقیقا اون لحظه‌ که اصلا انتظارشو نداشتی‌ میبینی‌ که دیگه برگشتی‌ در کار نیست... ... جدی جدی رفت...
کاملا درسته!
حالا من رفتم و دیگه برنمیگردم پیشش..چون خیلی زیاد زجرم داده.:crying2:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا یکی میگه من عاشقتم میگه عشق در یک نگاه...مگه میشه؟؟:D

انیلوفر

عضو جدید
آدم میتونه هر کسی رو دوست داشته باش . . . :gol:

ولی نمیتونه عاشق هر کسی بشه. . . :heart:

درسته ولی عشق همونطوری که یکدفعه به وجود میاد یکدفعه هم از بین میره ، ولی دوست داشتن ذره ذره به وجود میاد و تو وجودت ریشه میدوونه ، به مراتب دوست داشتن از عشق قشنگتره

شهلای تنها

عضو جدید
دل که شده دروازه شیراز هرکی میاد میره
هرکیو میتونی دوست داشته باشی و ظرف مدت کمی متنفر بشی
عشقی هم ندیدم کلا سوئ تفاهم بین جونا

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
آدم میتونه هر کسی رو دوست داشته باش . . . :gol:

ولی نمیتونه عاشق هر کسی بشه. . . :heart:

اما به نظره من دوست داشتن اولین گام برای عاشق شدن هست البته نسبت به انسان
:gol: