xperia z چطوره؟؟؟

mahaya67

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو راجع به این گوشی بگید. من خودم گوشی های سونی رو دوست نداشتم ولی از z خوشم اومده :razz:
مشکل خاصی نداره این گوشی؟ کدوم مدلش بهتره؟
فکر میکنم تو رنج قیمتش گوشی خوبی باشه؟

mahaya67

عضو جدید
:surprised:
بودجش مهم نیست میخوام به اندازه هزینش ارزش داشته باشه مثلا مشکل خاصی نداشته باشه .چون بعضی گوشیا به نسبت امکاناتشون الکی گرون هستن.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
:surprised:
بودجش مهم نیست میخوام به اندازه هزینش ارزش داشته باشه مثلا مشکل خاصی نداشته باشه .چون بعضی گوشیا به نسبت امکاناتشون الکی گرون هستن.

بودجش مهم نیست، اینطوری که سخت شد.
Xperia Z1
Xperia Z1 Compact
Samsung Galaxy note 3
Xperia Z Ultra
Samsung Galaxy S5
LG G2
LG Nexus 5
LG G pro
HTC One M8
Apple iphone 5s
اینا گوشی های خوب بازارن که از Z بهترن.
اگه بودجش مهم نیست و دنبال گوشی خوب هستین، از لیستی که گفتم انتخاب کنید.

پلیسا

کاربر فعال
نه گوشی خوبی نیس دوربین و وضوح تصویرش اصلا خوب نیس..
z2 خوبه
نت اگه پسندیدی نت 3 هم عالیه اگه خواستی بگو تا مشخصات کامل واست بفرستم بعضیا نت به خاطر بزرگی دوس ندارن تو بگو چه مدلی دوس داری

mahaya67

عضو جدید
بودجش مهم نیست، اینطوری که سخت شد.
Xperia Z1
Xperia Z1 Compact
Samsung Galaxy note 3
Xperia Z Ultra
Samsung Galaxy S5
LG G2
LG Nexus 5
LG G pro
HTC One M8
Apple iphone 5s
اینا گوشی های خوب بازارن که از Z بهترن.
اگه بودجش مهم نیست و دنبال گوشی خوب هستین، از لیستی که گفتم انتخاب کنید.

ممنون ، گوشی های خیلی بزرگ رو نمیپسندم . z1 بد نیست البته یکم از z بزرگتره

mahaya67

عضو جدید
نه گوشی خوبی نیس دوربین و وضوح تصویرش اصلا خوب نیس..
z2 خوبه
نت اگه پسندیدی نت 3 هم عالیه اگه خواستی بگو تا مشخصات کامل واست بفرستم بعضیا نت به خاطر بزرگی دوس ندارن تو بگو چه مدلی دوس داری
ممنون. مشخصاتش رو خوندم ، خوبه ولی خیلی بزرگههه

hossein_r

عضو جدید
ممنون. مشخصاتش رو خوندم ، خوبه ولی خیلی بزرگههه

میخوای که صفحه نمایش حداقل و حداکثر چند اینچی باشه؟

من اگه بخوام حول و حوش یه تومن گوشی بگیرم، Sony Xperia ZR را انتخاب میکنم.
حساب پرچم داران کمپانی ها هم جداست، جملگی گوشی های خوبی هستند، انتخابشون هم بیشتر سلیقه ای میشه

mahaya67

عضو جدید
میخوای که صفحه نمایش حداقل و حداکثر چند اینچی باشه؟

من اگه بخوام حول و حوش یه تومن گوشی بگیرم، Sony Xperia ZR را انتخاب میکنم.
حساب پرچم داران کمپانی ها هم جداست، جملگی گوشی های خوبی هستند، انتخابشون هم بیشتر سلیقه ای میشه

4 اینچ به بالا.نهایتا 5 .کلا خوش دست باشه نوت دیگه بیشتر شبیه تبلت میمونه تا گوشی

mahaya67

عضو جدید
دوربین بد
صفحه نمایش بد
باتری نه چندان جالب

البته اینایی که میگم نسبت به رقباشه

نمیدونم ولی میگن دوربینش رو روی تنظیمات درست قرار بدی عکساش عالی میشه.
چرا صفحه نمایش؟ صفحش که فول اچ دی هست.مشکل زاویه دید رو هم که میگن اصلا چیزی نیست که تو استفاده از گوشی به چشم بیاد.
ولی باتریش آره مثل اینکه خوب نیست

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
چرا صفحه نمایش؟ صفحش که فول اچ دی هست.مشکل زاویه دید رو هم که میگن اصلا چیزی نیست که تو استفاده از گوشی به چشم بیاد.
رقباش Galaxy S3 و S4 Mini که این سه رو از منظر صفحه نمایش مقایسه کنیم، درسته که کیفیت AmoLED از TFT بیشتره و زاویه دیدش هم بیشتره، ولی در نگاه مستقیم صفحه Z فول اچ دیه، در صورتیکه S3 اچ دیه، S4 Mini از اچ دی هم کمتره. این دیگه بستگی به شما داره، مثلا توی اماکن عمومی زوایه دید بالا باشه بغل دستیاتم صفحه گوشیتو می بینن (واقعا آزار دهندس) از طرفی تو بعضی بازی ها که مجبوری گوشی رو چپ و راست کنی کمی اذیت میشی. تازه صفحه ی Z بزرگتره. یادمه اولین گوشی فول اچ دی بود که وارد ایران شد و سایت جی اس ام که بررسی کرده بود نوشته بودن: بهترین صفحه نمایشیه که ما تا به امروز دیدیم. بعدها با ورود رقبا مثل S4 و... عرصه واسه Z تنگ شد.
البته به قطعیت می تونم بگم زاویه دید Z از هوآوی خیلی بیشتره! یه جورایی TFT های سونی با IPS های هوآوی رقابت می کنه!
یه نکته دگ، چند سالیه جا افتاده صفحات AmoLED خوبن، ولی به نظرم سلیقه ایه. چون AmoLED ها رنگارو اغراق می کنن و من از اغراق رنگ خوشم نمیاد. سلیقس
ببخشید طولانی شد. در مورد رم و سی پی یو نظری نمیدم چون محمد وارد تره.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
یه سوال از شما دارم ؟! میشه بگین دوربین خوب چه دوربینیه !؟ هیچ منبعی از دوربین اکسپریا زد تعریف نکرده و همه به اتفاق گفتن دوربین خوبی نداره .
ببینید صفحه نمایش که فقط رزولوشن نیست ! شما با اس 3 که رزولوشنش پایین تر از زد هست کار کنین . میبینین کیفیتش خیلی بهتر از زد هست . این برمیگرده به نوع صفحه نمایش . آره اگه شما اون مدل از زد که صفحه نمایشش JDC هست رو بگیرین خوبه . ولی متاسفانه بیشترشون شارپ هستن و کیفیتشون افتضاحه .

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
یه سوال از شما دارم ؟! میشه بگین دوربین خوب چه دوربینیه !؟ هیچ منبعی از دوربین اکسپریا زد تعریف نکرده و همه به اتفاق گفتن دوربین خوبی نداره .
ببینید صفحه نمایش که فقط رزولوشن نیست ! شما با اس 3 که رزولوشنش پایین تر از زد هست کار کنین . میبینین کیفیتش خیلی بهتر از زد هست . این برمیگرده به نوع صفحه نمایش . آره اگه شما اون مدل از زد که صفحه نمایشش JDC هست رو بگیرین خوبه . ولی متاسفانه بیشترشون شارپ هستن و کیفیتشون افتضاحه .
من دوربین و امکانات اکسپریا رو تایید می کنم

بالا