manabe fogh

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام
منظورت روشن نیست؟؟
منظورت از منابع جزوه های اموزشیه یا کلاسهای اموزشیه یا سرفصلهای امتحانیه یا درسهای امتحانیه؟؟
کاملتر بنویس.
خوش باشی

زهرا1365

عضو جدید
سرفصل ها

سرفصل ها

سلاموممنونم که جوابم را دادید.من الان ترم 5 هستم پایه درسی ضعیفی هم دارم!!!!!!! می خوام از تابستون شروع کنم به خوندن.جزوه های پارسه رها هم خریدم.می دونم درسایی که باید بخونم چی هستند.ولی سر فصل ها را ندارم.اگه می شه راهنمایی ام کنید.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام مجدد
من سرفصلها رو دارم ولی چون چند سال قبل فارغ التحصیل شدم می ترسم تغییر کرده باشه
من خودم سرفصلها رو از اموزش دانشگاه گرفتم کپی زدم
بهترین کارم اینه که چون دانشگاه شما در دسترسه بری واحد اموزش و سرفصلهای به روز بگیری
نتیجشو اعلام کن
ما که حسرت ارشد به دلمون موند ولی شما خوب موقعی به فکر افتادی ...
با مطالعه پایتم قوی میشه ....
ارزوی پیروزی ;):)

hanife

عضو جدید
سلام شما اول باید تصمیم بگیرید که تو کودوم گرایش (گرایشها) میخواهید ادامه تحصیل بدید
بعد من میتونم سرفصلهای جدید و بهترین منابع رو بهتون معرفی کنم

bc107.741

عضو جدید
سلام

سلام

:)سلام خوب هستید من دانشجوی ترم 6 الکترونیکم می خوام از تابستون برای اشد شروع کنم واقعا تصمیم گرفتم که قبول شم شما خودتون ارشد هستید پس منم کمک کنید مرسی خداحافظ

bc107.741

عضو جدید
سلام

سلام

:)سلام خوب هستید من دانشجوی ترم 6 الکترونیکم می خوام از تابستون برای اشد شروع کنم واقعا تصمیم گرفتم که قبول شم شما خودتون ارشد هستید پس منم کمک کنید مرسی خداحافظ

ehsanavr2008

عضو جدید
salam mikhastam age mishe 1 nafar darmorede manabe foghe electronic rahnamayim kone! mamnoon

با سلام
یه سایت مفید برای پروژه های الکترونیک دارم www.avrprojects.net
اگه تو هم سایت به درد دخوری داری بفرست

در ضمن اگه برنامه نویسی کارمیکنی نام زبان برنامه نویسی رو برام بفرست.

hamid_bargh

عضو جدید
bastegi be in dare ke shoma bekhay che gerayeshi ru sherkat kuni masalan age bekhayn ghodrat edame bedin zaribe darsaei mesle electronick 1 ta 3 sefr mishe ok

بالا