گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 89

sahragol

عضو جدید
من که ریاضی نخوندم اصلا !
اگه دروس مشترک رو که ضریبش 4 تا 50 درصد بزنی قبولی کارنامه پارسالی ها رو ندیدی؟؟
ریاضی 13 درصد دروس مشترک 50 درصد مثلا رتبه صدو خرده شده !
البته 20 درصد هم معدل اعمال می شه !
موفق و پیروز باشی !
دکتری قبول شیم !! باهم انشا ا...;)

ghanbarian_43

عضو جدید
من پارسال 47 درصد مشترک زدم زبان هم 27 درصد هوش 26 زدم اما ریاضیا رو متعصفانه -3 درصد زدم . رتبم شد 523 . اگه ریاضیامو بتونم 15 یا 20درصد بزنم خیلی خوب میشه . محاسبات و ساختمان گسسته خوندم البته ریاضی مهندسی هم نصفه و نیمه خوندم که واقعا درس سختیه . تئ این یه هفته هم میخام ریاضیامو قوی کنم .

pedram_irani

عضو جدید
امروز اگه اشتباه نکنم 24 بهمنه مثل اینکه قرار بود از امروز بشه کارت ورود به جلسه را از سایت سازمان سنجش گرفت من که هر چی گشتم در سایت جایی برای ورود به سیستمشون پیدا نکردم خوشحال میشم اگه کسی کمک کنه

deansam

عضو جدید
از زمان امتحان خبر دارین؟
کسی هم آی تی و هم نرم افزار شرکت کرده؟
امتحانشون افتاده تو یک روز
خیلی وحشتناکه ،صبح پنجشنبه آی تی و عصرش مشترک نرم افزار
آخه چه جوری می شه؟
مغز آدم نمی کشه
مخصوصا برای افرادی مثل ما(من و دوستام) که مکان امتحان تو شهرمون نیست
صبح ساعت 5 باید را بیافتیم و بعد هم 3 چهار ساعت در زمان بین امتحان بی کار باشیم

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز اگه اشتباه نکنم 24 بهمنه مثل اینکه قرار بود از امروز بشه کارت ورود به جلسه را از سایت سازمان سنجش گرفت من که هر چی گشتم در سایت جایی برای ورود به سیستمشون پیدا نکردم خوشحال میشم اگه کسی کمک کنه

از امروز بعد از ظهر میتونی لینک رو ببینی
زیاد عجله نکن;)

sahragol

عضو جدید
آخه چه جوری می شه؟
مغز آدم نمی کشه

بله کارتها رو زدند تو سایت م مال خودمو گرفتم!
من هم آیتی دارم هم مهندسی ! شما مگه کدوم شهر هستید که امتحان شهر خودتون نیست ؟
منم آزاد شهر خودم نیست از الآن فکر اونم که چه جوری باید برم !
اون 3 4 ساعت بین امتحان رو باید بری نهار بخوری بعدش هم چشماتو ببندی و نفس عمیق بکشی و به هیچ چیز فکر نکنی تا آرامش پیدا کنی برای امتحان دوم تازه صبح جمعه هم امتحان داریم باید توی اون شهر یه محل اقامتی هم پیدا کنی که شب بمونی تا امتحان صبح جمعه رو هم بدی موفق باشی!

sahragol

عضو جدید
آخه چه جوری می شه؟
مغز آدم نمی کشه

من پارسال 47 درصد مشترک زدم زبان هم 27 درصد هوش 26 زدم اما ریاضیا رو متعصفانه -3 درصد زدم . رتبم شد 523 . اگه ریاضیامو بتونم 15 یا 20درصد بزنم خیلی خوب میشه . محاسبات و ساختمان گسسته خوندم البته ریاضی مهندسی هم نصفه و نیمه خوندم که واقعا درس سختیه . تئ این یه هفته هم میخام ریاضیامو قوی کنم .

ببخشید ها فضولیه ولی فقط می خوام تکلیف خودمو از الآن پیشگویی کنم معدل شما چند بوده ؟
اگه اینطور که میگید باشه اونوقت منم فقط می تونم مجاز بشم!!:cry:

ghanbarian_43

عضو جدید
ببخشید ها فضولیه ولی فقط می خوام تکلیف خودمو از الآن پیشگویی کنم معدل شما چند بوده ؟
اگه اینطور که میگید باشه اونوقت منم فقط می تونم مجاز بشم!!:cry:

معدلم 14.2 از دانشگاه فردوسی که البته یک ضریبی هم توش ضرب میشه !
بیشتر به خاطر ریاضیام قبول نشدم تا معدل . اگه همون پارسال ریاضی 20 میزدم الان دیگه پشت کنکوری نبودم ! هرچند امسال هم به نظر میرسه اوضاع ریاضیم جالب نباشه ٫ نمیدونم چرا تجربه نشد برام ؟:cry: .

sahragol

عضو جدید
امروز آخرین مهلت برت درس خوندنه (که من دیگه اعصابم نمی کشه بخونمو نمی خونم) برا همه آرزوی موفقیت دارم هر بدی از من دیدید حلالم کنید ! کارتم رو پرینت کردم از دو روز پیش با سه تا مداد سیاه نرم پر رنگ تو یه پلاستیک گذاشتم و منتظر فردام !:cry:
انشا ا... همه قبول شند واسه منم 2 آ کنید
من خیلی می ترسم
نه نه
من نمی خوام
من نمی خوام کنکور بدم:evil:
من هم استرس دارم هم بیماری قلبی دارم هم افسردگی دارم وهم الان 6 ماهه هیچ جا نمیرم نشستم تو خونه برا کنکور خوندم ولی وقتی داشتم مرور می کردم فهمیدم که هیچ چی یاد نگرفتم :w06::w47:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز آخرین مهلت برت درس خوندنه (که من دیگه اعصابم نمی کشه بخونمو نمی خونم) برا همه آرزوی موفقیت دارم هر بدی از من دیدید حلالم کنید ! کارتم رو پرینت کردم از دو روز پیش با سه تا مداد سیاه نرم پر رنگ تو یه پلاستیک گذاشتم و منتظر فردام !:cry:
انشا ا... همه قبول شند واسه منم 2 آ کنید
من خیلی می ترسم
نه نه
من نمی خوام
من نمی خوام کنکور بدم:evil:
من هم استرس دارم هم بیماری قلبی دارم هم افسردگی دارم وهم الان 6 ماهه هیچ جا نمیرم نشستم تو خونه برا کنکور خوندم ولی وقتی داشتم مرور می کردم فهمیدم که هیچ چی یاد نگرفتم :w06::w47:

عزیزم ناراحت نباش رقیب های تو من و نرگس دوستم و خیلی بچه های دیگه هستیم که اصلا هیچی درس نخوندیم . می خوایم واسه ساله دیگه بخونیم.
اما استرس هم نداریم.
ایشالا شما که درس خوندید حتما موفق می شین.

سوره والعصر رو خیلی بخون آرومت می کنه.:gol:

ghanbarian_43

عضو جدید
استرس نداره که ! البنه خودم یکم استرس دارم فقط روز آخر استرس گرفتم . من که تو روز آخر 4 تا درسو مرور کردم امیدوارم فردا مخم هنگ نکنه و مثل پارسال سوتی های بچه گونه ندم . شما هم برام دعا کنید که سوتی ندم :smile::gol:

بالا