کمک برای انتخاب واحد یه دانشجوی عمران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samba1373

عضو جدید
ببخشید یه سوال دارم..ولی نمی دونم جاش اینجاست یا نه؟من امسال عمران قبول شدم..ولی به دلایلی دارم ترم 1 رو حذف میکنم(حذف ترم)..برای انتخاب واحد ترم بعد مشکل دارم..چون وقتی درسای ارائه شده ترم بعد رو دیدم،درسای پایه مثل ریاضی 1 یا فیزیک 1 رو ارائه نکرده بودن..خواستم بدونم برای ترم بعد با توجه به رشتم که عمرانه چه درسایی رو بردارم که نیاز به این دو درس نداشته باشه؟؟؟..چون رسم فنی و زمین شناسی مهندسی رو دوباره ارائه کردن،اینا رو ور میدارم با 2..3 درس عمومی ..بقیه اش رو چه کنم؟؟؟...از بین این درسا کدومش به دردم می خوره؟؟مهندسی محیط زیست///اقتصادمهندسی///برنامه نویسی کامپیوتر///استاتیک///دینامیک///طراحی معماری وشهرسازی///نقشه برداری و عملیات - 1////مکانیک خاک - نظری///مقاومت مصالح - 1///خوهشا جواب بدبد!!!

KI^V^SH

عضو جدید
باسلام دوس عزیز...
میتونی با نیگا کردن به چارت پیشنهادی دانشگاهت راحت به نتیجه برسی.....ولی یه سوال...چطور ممکنه ریاضی 1 و فیزیک 1 ارایه نشه ؟؟
شما میتونی 2 تا کار بکنی...
1) مراجعه به مدیر گروه ریاضی و فیزیک دانشگاهت...و درخواست بدی که این دو درستو اگر رشته های دیگه ارایه شده(که حتما شده ) شما رو با اونا به سر کلاس بفرستند...که از بچه ها جانمونین...
2) انتخاب واحد :
برنامه نویسی نمیتونی بردارری : چون باید لااقل 15 واحد پاس کنی (نیم سال دوم به بعده)..(دانشگاه شما رو نمیدونم ولی فکر کنم کلا اینجوریه...من ازادم )
محیط زیست هم نیمسال دوم به بعده.....
یعنی الان بهترین کار همون گزینه ی 1 هستش...
اگه نشد(که باید بشه) کارت سخت میشه..چون باید عمومی پر کنی که زیاد جالب نیست...ولی در هر صورت اگه نتونستی ریاضی/فیزیک / 1 برداری...عمومی بر دار بعدش تابستون :
ریاضی 1/فیزیک1/رو حتما پاس کن

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اونارو پاس نکنی کلاهت پس معرکه اس
مهمان شو به دانشکده یا دانشگاه دیگه...

emrah931

عضو جدید
سلام
درس ریاضی1 و فیزیک 1 تو تمام رشته های فنی مهندسی ارائه میشه میتونی با گروههای دیگه پاسشون کنی.استاتیک.نقشه برداری و مکانیک خاک حتما انتخاب کن تا ترمهای بعد به مشکل پیش نیاز بر نخوری.موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا