پرسشی درباره ی نصب نسخه ی ششم پریماورا

Ehsan H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من در نصب نسخه ی ششم نرم افزار پریماورا مشکلی دارم.
پس از نصب متاسفانه یوزر نیم و پسورد می خواد که فکر کنم اشکال در عدم نصب صحیح SQL SERVER باشه.
ممنون می شم راهنمایم کنید چون نسخه ی پنجش کار می کنه

invention

عضو جدید
من هم همين مشكل رو دارم sql هم صحيح نصب كردم فكر نميكنم ربطي داشته باشد.ممنون ميشوم اگر راهنمايي كنيد.

kamran_jh

عضو جدید
سلام
من هم این مشکل رو داشتم و باید بگم که مشکل از ویندوز عزیز بوده و احتمالا چاره ای جز نصب مجدد یا ریپیر آن وجود ندارد.
برای اطمینان نرم افزار رو روی یه سیستم دیگه نصب کنید ببینید میشه یا نه.

kamran_jh

عضو جدید
البته اگه از نصب SQL Server اطمینان دارید در تیک مارکهای مراحل اویه نصب کمی تامل بفرمایید.

رهایی و هجرت

عضو جدید
سلام دوستان
من هم در نصب پریماورا 6 روی ویندوز ویستا لب تاب مشکل دارم.
قسمت دیتا ها رو نصب نمیکنه و واسه همین پریماورا ران نمیشه بعد از نصب/

تورو خدا یکی بیاد کمک /:(

AMIR_JAHANGIRI

عضو جدید
رفع اشکال database configuration

رفع اشکال database configuration

سلام امیدوارم وب باشید. این مشکل یک مشکل عمومی دی سراسر دنیاست با یک سرچ ساده میشه این رو متوجه شد پیداکردن راه حل بسیار سخت بود ولی خود راه حل بسیار سادست . فقط کافی در قسمت های زیر در جلوی عبارت های زیر به این شکل اطلاعات خدتون رو وارد کنید :
HOST NAME : Computername\primavera
Database name : pmdb$primavera
همین تنها نکته ای که میمونه اینه که در قسمت بالا به جای Computername باید نام کامپیوتر خودتون که در مراحل نصب ویندوز انتخاب کردید رو قرار بدید . امیدوارم مشکل حل بشه و موفق باشید .
اگر احیانا کسی هنوزم مشکل داره لطفا با E_mail من تماص بگیرید :

مریام کرایگ

عضو جدید
رشته مدیریت پروژه رشته خیلی با کلاسیه و دانشجوهای این رشته چون از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل میشن سطح سوادشون نسبت به سایر دانشجوها بالاتره:)

Boruziniyat

عضو جدید
رشته مدیریت پروژه رشته خیلی با کلاسیه و دانشجوهای این رشته چون از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل میشن سطح سوادشون نسبت به سایر دانشجوها بالاتره:)

ببخشید من متوجه ارتباط این موضوع با نصب پریماورا نمی شم.
البته به جز پیام نور در دانشگاههای زیاد دیگه ای از شریف گرفته تا ... این رشته برگزار میشه.
امیدوارم همه دوستان فارغ از دانشگاه محل تحصیل موفق و پیروز باشند.

بالا