هم اکنون منتظر رهنمود های سبزتان هستیم!

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی:gol:

می خواستم اگه ممکنه راهنماییم کنین برای خرید گوشی که توانایی خوندن pdf,flash,power point... داشته باشه
دیگه آنتن دهی و دوربین ؛ باتری،حافظه ...مطلوب باشه
در واقع به طور کلی گوشی خوب تو بازار چیه؟

ترجیحا سیستم عاملش اندروید باشه شنیدم سیمبین خوب نیست؟
البته اندرویدم باید مرتب آپدیت شه،درسته؟
قیمتشم دیگه دورو بر 500 باشه ،خیلی بیشتر نشه بهتره،اصلا کمترم بشه خوبه:D!

راستی
با گوشی از وایمکس usb doungle میشه استفاده کرد؟
اگه بشه که این قابلیتم داشته باشه.:)

باتشکر

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم ! عیدتون مبارک !!! :D
خوب دوست گلم من چندتا مسئله رو باید خدمتتون بگم !
ببینین شما اگه میخواین برین سمت اندروید باید دردسر هاش رو هم به جون بخرین ! اندروید یه سیستم عامل اپن سورس هستش . یعنی شما هر کاری که دوست داشته باشی میتونی توش انجام بدی . ولی انجام این تغییرات نیازمند یه سری اطلاعات هست که ممکن هستش که کلا اعصابتون رو به هم بریزه و اندی روبین رو به همراه خانوادش مورد عنایت قرار بدین !!!! :D:D
مسئله بعدی اینه که کاربران اندروید چه بخوان چه نخوان باید از سخت افزار گوشیشون کاملا مطلع باشن . یعنی بدونن چیپ گرافیکی گوشیشون چی هستش یا پردازندشون چیه و از کدوم سریه و ... ( خواستین میگم واسه چی )

اگه حوصله ور رفتن با اندروید رو دارین که هیچی . اگه نه کلا دور اندروید رو خط بکشین !

شما با این بودجه اندروید خیلی شاخی نمیتونین بگیرین . نهایتش اینه که یا گلکسی اس بگیرین ( خداییش توی تک هسته ای ها شاخه :D ) یا باید آرک سونی اریکسون رو بگیرین .
اگه گلکسی اس بگیرین که باید با دوربین 5 بدون فلش و نداشتن قابلیت USB OTG بسازین .
اگه آرک بگیرین که باید با نداشتن USB OTG و زاویه دید افتضاح صفحه نمایش بسازین .

اگه بتونین با سیمبین کنار بیاین من N8 رو پیشنهاد میکنم !

در واقع به طور کلی گوشی خوب تو بازار چیه؟
گوشی خوب هستش که انتظارات شخص رو بر آورده کنه . نمیشه گفت که کدوم گوشی الان بهترین گوشی هستش !!!

البته اندرویدم باید مرتب آپدیت شه،درسته؟
خیر دوست گلم . درست نیست !
با گوشی از وایمکس usb doungle میشه استفاده کرد؟
دوست گلم گوشیهایی که قابلیت USB OTG دارن نمیتونن از چنین چیزایی استفاده کنن !!! من N8 رو با هر وسیله ای که USB بخوره تست کردم !!! :D

موفق باشین !

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
عید شمام مبارکـــ

اتفاقا دوس دارم بدونم...
ممنون میشم بفرمایید چرا سخت افزارش مهمه؟:smile:

الان اون فایلارو می خونن دیگه،اون قسمتش خیلی برام حائز اهمیته!

بودجم کمه؟:razz:
خوب حالا یکم بیشتر شه چی؟
چیزی که نیاز منو برطرف کنه و خوب باشه نیست با یه قیمت تقریبا مناسب ،حالا بیشترم شد یه کاریش می کنم!!!
یعنی فقط گلکسی اس مگاپیکسلی!!!
این که خیلی بده!
ترجیح می دمhtc باشه!

ولی درست بودا!:D

از پاسخ گوییتون نهایت تشکر رو دارم:gol:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
عید شمام مبارکـــ

اتفاقا دوس دارم بدونم...
ممنون میشم بفرمایید چرا سخت افزارش مهمه؟:smile:

بودجم کمه؟:razz:
چیزی که نیاز منو برطرف کنه و خوب باشه نیست با یه قیمت تقریبا مناسب ،حالا بیشترم شد یه کاریش می کنم!!!
یعنی فقط گلکسی اس مگاپیکسلی!!!
این که خیلی بده!
ترجیح می دمhtc باشه!

ولی درست بودا!:D

خوب ...
دوست گلم گوشیهای اندرویدی که توسط شرکت های مختلف تولید میشن دارای پردازنده ها و چیپ های گرافیکی مختلفی هستن . به عنوان مثال چیپ های گرافیکی بیشتر گوشیهای سامسونگ PowerVR هستش . برخی گوشیهای موتورولا و LG از چیپ های گرافیکی شرکت انویدیا که همون Tegra هستش استفاده میکنن و گوشیهای HTC هم از Soc های کوالکام و بالطبع چیپ های گرافیکی Adreno استفاده میکنن .
خوب شما گوشی ای که میگیرین باید بدونین که جزء کدوم دسته از این ها هستش . چون شرکت های بازی سازی برای هر کدوم از این چیپ ها فایل SD و Apk مختلفی درست میکنن و طبیعتا بازیهای مخصوص PowerVR به هیچ وجه روی Adreno اجرا نمیشن .
به همین دلیل شما باید از جیک و پوک گوشیتون خبر دار باشین !

خوب مثل اینکه شما حوصله ور رفتن با گوشی رو دارین پس پیش به سوی اندروید ... ;):cool:
الان تقریبا تمام گوشیهای جدید اون فایلا رو ساپورت میکنن . ولی شما باید دنبال گوشی ای باشین که صفحه نمایشش برای خوندن مناسب باشه .
واسه اندرویدی که تمام انتظاراتتون رو برآورده کنه بله !
یکم بیشتر یعنی چقدر ؟!؟!؟!
چرا هست . ولی شما اگه انتظاراتتون رو به ترتیب اهمیت بنویسین ممنون میشم و راحت تر میتونم راهنماییتون کنم .
ببینید این که من میگم انتظاراتتون رو بگین میخوام گوشی ای بهتون معرفی کنم که واقعا به دردتون بخوره و ازش زده نشین . نمیخوام بعد از یه مدت از خریدتون پشیمون بشین و طبیعتا چندتا فحش هم نثار بنده کنین !!!! :D

ترجیح می دمhtc باشه!
پیشنهاد میکنم از این شرکت منتاژ کار چیزی نگیرین !!! البته گوشیهاش بد نیستن ها . ولی با توجه به قیمت و سخت افزار در حد سامسونگ و حتی سونی اریکسون نیستن !!! بازم خواستین توضیح میدم !!!!

خواهش میکنم !!!

خوب . دوست گلم شما میتونین با پرداخت 480 تومن یه سونی اریکسون آرک بگیرین . این گوشی به نظرم برای شما مناسبه و قیافه خیلی خوبی هم داره . سونی اریکسون قول داده که اینو به سرونوشت X10 دچار نکنه ! اگه در موردش اطلاعات دقیق و جزئی خواستین درخدمتم !!!!

موفق باشین !

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خوب راستش خیلی دوس دارم از همه چیزش سردرارم!

شما مدلای مناسبو قیمتارو بگین
من سعی می کنم به توافق برسم

آخه پدرم فقط میگه تو بگو چی باشه سفارش میدم بیارن!!!
این که نمیشه
منم واسه خودم یه سقفی مشخص کردم اما اگه چیز درس حسابی نمیشه خوب افزایشش میدم!

راستش مشکل من اینه که دقیق نمی دونم بچه انتظارات دیگه ای می تونم داشته باشم
همون کیفیت عکس و تصویر و پشتیبانی پسوندای مختلف در اولویت فعلا،آنتن دهیم که دیگه مسلمه!
و همین طور ظاهر!:smile:
البته شنیدم با برخی گوشیا کد نویسیم میشه کرد؟اما مطمئن نبودم و حدس زدم قیمتش خیلی میره بالا؟!

ببینید راستشو بخواین من خودم تا حالا نوکیا داشتم
فکر نکنید تو خط برندم ،اما خوب سونی اریکسونو نمی تونم قبول کنم!
حتی سامسونگم با اینکه واقعا گوشیای جدیدش عالیه اما هنوز به اونصورت جا نیفتده!
اما اکثر htcدارا راضین!
نوکیام جدیدا افت پیدا کرده!

با این اوصاف فکر کردم بهترین گزینه همین htc باشه؟!

راستی خیــــــــــــلی ممنونم که با دقت جواب میدین:gol:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خواهش میکنم دوست گلم .
بله خوب راستش خیلی دوس دارم از همه چیزش سردرارم!
تا جایی که بتونم کمکتون میکنم ! هر وسالی داشتین بپرسین .

میدونین چرا کسانی که HTC خریدن راضین ؟!؟؟! چون این برند کلا نسبت به بقیه برندا گرون تره و مردم ما هم فکر میکنن چون پول زیادی دادن پس ...
حتی یه سری به خاطر اسمش HTC میخرن ! در صورتی که همین HTC وقتی سامسونگ صفحه نمایش AMOLED بهش نداد نزدیک بود منفجربشه !! :biggrin:
دقیقا مثل بحث آیفون هستش !

ببینید پیشنهاد میکنم یه گوشی بگیرین که فعلا نیازی به عوض کردنش نداشته باشین . فکر میکنم اگه سامسونگ گلکسی اس 2 بگیرین تا چند سالی نیاز به عوض کردنش نداشته باشین ! درسته قیمتش یه مقدار زیاده ولی خوب خیالتون دیگه راحته .
این گوشی فعلا قویترین گوشیه اندرویدی هستش . این گوشی دارای پردازنده دو هسته ای Cortex A9 هستش . چیپ گرافیکی این گوشی به حدی قویه که میتونه دوتا HDTV رو به صورت همزمان خروجی Full HD بده !!!!
دوربینش 8 مگاپیکسل هستش که میتونه به صورت Full HD براتون فیلمبرداری کنه ! قابلیت MHL ( خروجی HDMI ) و USB OTG هم داره ! توی صفحه نمایش هم فعلا رقیب نداره . ( Super AMOLED Plus )
در کل فعلا گوشیه کاملیه !
اما اگه نمیتونین تا 700 هزینه کنین پیشنهاد میکنم همون آرک سونی اریکسون رو بگیرین . گوشیه خوبیه و من به گوشیهای HTC ترجیحش میدم . ببینید حرفایی که راجع بشه HTC زدم یه مقدار حالت طنز داشت ولی باور کنین همین آرک سخت افزارش با گوشیه 580 هزارتومنی HTC یکیه !!! این که میگم یکی یعنی دقیقا یکی !!! خواستین جزء به جزئش رو واستون بررسی میکنم ! ضمن اینکه صفحه نمایش آرک در مقابل صفحه نمایش گوشیهای HTC یه سر و گردن بالاتره و همچنین باتری و ...
کلا HTC توی باتری و صفحه نمایش مشکل داره ! ( اینو سایت های معتبر خارجی هم تأیید کردن )

پ.ن : اگه گوشی سامسونگ بگیرین من خودم میتونم توی نصب رام و برنامه و بازی و ... کمکتون کنم . چون خودم سامسونگ دارم و یه جورایی ازش سر در میارم !!!

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
متشکرم
یکم باید فکر کنم!

اصلا ذهنیت خوبی نسبت به سونی اریکسون ندارم!یه گوشی میزنه300تومن دوربیننش 25 مگاپیکسل!!!مثل لپ تاپای دل می مونه!:D

نمی خوام خیلیم چیز کاملی باشه،چون اهل بازی و اینام نیستم
در واقع نمی خوام چیزی بگیرم که نصف امکاناتش برام بی استفاده بمونه و ندونم چیه!

با سپاس فراوان

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خواهش میکنم دوست گلم .
بازم اگه در رابطه با گوشی ای سوالی داشتین بفرماین ...

شب خوش !
موفق باشین ...

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
احتمالا بازم مزاحمتون خواهم شد:redface:

شب شمام بخیر باشه!

و موفقیت در پیش روتون...:gol:

cpu 2011

عضو جدید
متشکرم
یکم باید فکر کنم!

اصلا ذهنیت خوبی نسبت به سونی اریکسون ندارم!یه گوشی میزنه300تومن دوربیننش 25 مگاپیکسل!!!مثل لپ تاپای دل می مونه!:D

نمی خوام خیلیم چیز کاملی باشه،چون اهل بازی و اینام نیستم
در واقع نمی خوام چیزی بگیرم که نصف امکاناتش برام بی استفاده بمونه و ندونم چیه!

با سپاس فراوان

ببخشید که بی مقدمه پریدم وسط حرفتون. تا الان تمام پست هاتون و خوندم و نظر خاصی ندارم بگم چون تمام پست ها کاملا درست و منطقی بوده و جای هیچ حرفی رو باقی نذاشته..

یه نکته: همون طوری که خودتون در مورد گوشی سونی اریکسون گفتین (یه گوشی میزنه300تومن دوربیننش 25 مگاپیکسل!!!مثل لپ تاپای دل می مونه!) HTC هم در مقایسه با لپ تاپ ها مثل سونی وایو می مونه... یه لپتاپ میزنه Corei5 یک و پونصد. HTC هم با توجه به سخت افزار قیمت بی معنی داره...

توصیه منم برای شما Galaxy s II هست...
فقط تنها چالشی که در تمام اسمارت فون ها وجود داره طول عمر ضعیف باتری هست که امیدوارم خود LEGEND.MM عزیز واستون توضیح بده

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

وقتتون بخیر

راستش بنده کمی در مورد گلکسی اس2 تحقیق کردم و یه سری سوال برام ایجاد شد!

اول بگم قیمتش یه خورده بالاتر از چیزیه که من مد نظرمه!
و چیز دیگه این که عمر باتری برام خیلی مهمه!
با pc هم شارژ میشه دیگه؟

HSCSD نداره!با wifi که می تونم به نت وصل شم؟

یه سری اصطلاحاتم بود که ازش زیاد سر در نیاوردم مثل:
WAP
DVB-H
TURN YO MUTE
Gyroscope

و دیگه اینکه اگه ممکنه کمی بیشتر در موردش توضیح بدین؟

با تشکر فراوان

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم . خوشحالم که GS2 چشمتون رو گرفته !!!
خوب شما هر سوالی در موردش دارین بپرسین من جواب میدم !
مصرف باتری این گوشی زمانی که ورژن 2.3.3 روی این گوشی بود واقعا بالا بود و دلیلش هم باگ جینجربرد بود . این آپدیت با پردازنده های دو هسته ای مشکل داشت . اسم این باگ پروسه suspend بود . این باگ باعث میشد که پردازنده دائما در حالت LOAD صد در صد قرار بگیره و در عرض کمتر از 12 ساعت باتریتون دود بشه بره هوا . اما سامسونگ در ورژن 2.3.5 این مشکل رو برطرف کرد و کاملا درست شد . اما این پایان ماجرا نیست . چون کلا آپدیت جینجربرد با پردازنده دو هسته ای مشکل داره و اونجور که باید و شاید از پردازنده کار نمیکشه ! اما آپدیتی که تا چند وقت دیگه برای گلکسی اس 2 میاد ICS هستش . این آپدیت با پردازنده های دو هسته ای کاملا سازگاره و GPU رو در UI گوشی مورد استفاده قرار میده . همین امر باعث میشه که شما هیچگونه هنگ و کندی در گوشیتون نبینین !!!
همه گوشیهای اندرویدی با PC شارژ میشن ! ( البته الان دیگه همه گوشیهای جدید همینطورین )
دوست گلم شما اگه مودم وایراس داشته باشین به راحتی میتونین با Wifi گوشی به اینترنت وصل بشین .
میشه بپرسم این اطلاعات رو از کدوم سایت درآوردین ؟!؟!؟!

دوست گلم WAP سیستمی هست که در اون پروتکل ارتباطی و محیط برنامه نویسی جهت پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر وب روی گوشی های تلفن همراه ارایه میشه ! این به کار شما نمیاد . خیلی بهش توجه نکنین !

DVB-H در واقع همون تلویزیون دیجیتال هستش که نوکیا N96 هم اونو داره !

turn to mute در واقع قابلیتی هستش که در هنگام زنگ زدن ( تماس یا آلارم ) اگه گوشی رو به طرف صفحه برگردونین خود به خود گوشی سایلنت میشه . این عمل به وسیله motion sensor انجام میگیره !!

ژیروسکوپ : این قطعه در واقع یه حسگر 6 محوره هستش که دربازیها فوق العاده کاربرد داره ! البته سامسونگ تونسته توی گلکسی اس 2 از ژیرو در UI گوشی استفاده کنه . به عنوان مثال شما میتونین یه عکس رو باز کنین و برای زوم کردن دو تا از انگشت هاتون رو روی صفحه قرار بدین و گوشی رو به سمت خودتون بکشین . با این عمل شما روی عکس زوم میکنین . این کار توی وب هم کاربرد داره و میتونین روی صفحات وب هم اینجوری زوم کنین . همچینین میتونین با حرکت دادن گوشی به چپ و راست برنامه مورد نظرتون رو به صفحات مختلف انتقال بدین . اگه متوجه نشدین بگین تا ویدئوش رو واستون بذارم .

این گوشی اینقدر قابلیت هاش زیاد هست که من میترسم اگه بخوام همشون رو بنویسم یه مورد رو یادم بره و... قابلیت هایی مثل wifi direct و بلوتوث V3.0 HS و ...
شما هر سوالی در موردش دارین بپرسین .
من در خدمتم !

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما این پایان ماجرا نیست . چون کلا آپدیت جینجربرد با پردازنده دو هسته ای مشکل داره و اونجور که باید و شاید از پردازنده کار نمیکشه ! اما آپدیتی که تا چند وقت دیگه برای گلکسی اس 2 میاد ICS هستش . این آپدیت با پردازنده های دو هسته ای کاملا سازگاره و GPU رو در UI گوشی مورد استفاده قرار میده . همین امر باعث میشه که شما هیچگونه هنگ و کندی در گوشیتون نبینین !!!
خوب این آپدیت کی میاد؟!
یعنی باید منتظر باشم؟

ببخشید این جمله یعنی چی؟!!

"GPU رو در UI گوشی مورد استفاده قرار میده "

میشه بپرسم این اطلاعات رو از کدوم سایت درآوردین ؟!؟!؟!

از سایتهای مختلف اما بیشترش از http://gsm.ir/phone.php?id=2342

الان تمام این قابلیتهایی که نمی دونستمو به جز ژیروسکوب این گوشی نداره!

نمیشه اونایی که واقعا کارامد و جالبند یه کوچولو عنوان کنید...

خیلی ممنونم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خوب این آپدیت کی میاد؟!
یعنی باید منتظر باشم؟

ببخشید این جمله یعنی چی؟!!

"GPU رو در UI گوشی مورد استفاده قرار میده "

از سایتهای مختلف اما بیشترش از http://gsm.ir/phone.php?id=2342

خیلی ممنونم
سامسونگ گفته در سه ماهه اول 2012 این آپدیت میاد ! ولی غلط کرد . زودتر این آپدیت رو میده !!! :biggrin:
بله باید منتظر باشین !
ولی نگران این آپدیت نباشین . این گوشی فعلا با 2.3.5 غول همه اندرویدی هاست و فعلا هیچ گوشی نمیتونه در مقابلش عرض اندام کنه ! این گوشی تونست توی کوادرانت با اور تا 1.4 به امتیاز 7000 دست پیدا کنه ! این یعنی فوق فوق العاده ... :eek:

ببینین الان همه گوشیها تمام کار پردازشیشون در محیط کار با گوشی به عهده CPU هستش حتی افکت های گرافیکی و ... اینترفیس ... . این گوشی ها فقط در بازی ها از GPU استفاده میکنن . UI همون رابط کاربری یا اینترفیس گوشی هستش .
اما در اندروید 4 یه کار هوشمندانه صورت گرفت و اون استفاده GPU یا همون چیپست گرافیکی برای پردازش افکت های گرافیکی و ... بود . نمونه این کار رو میتونین توی مک بوک های اپل هم ببینین . همین امر باعث میشه که دیوایس مورد نظر خوراک کارهای گرافیکی و بازی باشه و فشار کمتری به CPU وارد بشه و درنتیجه گوشی کمتر هنگ کنه !
پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات فقط و فقط به سایت www.gsmarena.com مراجعه کنین . البته این سایت هم همه چیز رو نمیگه ولی خوب همه سایت های ایرانی مشخصاتشون رو از روی این کپی میکنن .
ببخشید این جملتون یه جوری بود ! :eek: من هیچی ازش نفهمیدم ! :D

باشه چشم . تا جایی که یادم باشه واستون میگم .

1 - این گوشی فعلا نازک ترین گوشی بازار هستش با ضخامت 8.5 میلیمتر
2 - صفحه نمایش این گوشی فعلا رقیب نداره . مقایسش رو با سایز گوشیها خواستین بگین تا براتون قرار بدم .
3 - صفحه نمایش بسیار مقاوم در برابر ضربه و خش ، گوریلا . تست های این رو هم خواستین بگین براتون آپلود کنم .
4 - ژیروسکوپ
5 - رم 1 گیگابایت که باعث میشه توی بازیهای سنگین هیچگونه لگی رو مشاهده نکنین .
6 - قابلیت Wifi Direct : شما با این تکنولوژی میتونین فایلهاتون رو با گوشیتون به گوشیهایی که wifi direct دارن با سرعت فوق العاده بالا انتقال بدین . سرعتش بسیار بسیار بیشتر از بلوتوث هست .
7 - بلوتوث ورژن 3 اونم از نوع HS !!!
8 - قابلیت USB OTG
9 - دوربین 8 مگاپیکسل فوق العاده با قابلیت تشخیص چهره و لبخند و چشمک + فیلمبرداری Full HD . این گوشی در مقایسه Gsmarena یکی از بهترین 8 مگاپیکسلی ها معرفی شد ...
10 - پردازنده اکسینوس با هسته Cortex A9 و چیپ گرافیکی mali400 . این چیپ گرافیکی فوق العاده قویه و فکر نمیکنم حالا حالا ها توی هیچ بازی کم بیاره ! در مورد چیپ گرافیکی توضیحی بیشتری خواستین در خدمتم !
11 - GPS بسیار خوب با سرعت Lock شدن بسیار بالا !
و ...
در مورد هد کدوم از اینا توضیح بیشتری خواستین بگین ...

موفق باشین !

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
چقدر لطف دارین بهشون!

می گم شرمندم کردین خیلی دقیق و با حوصله جواب میدین!!!کاش می تونستم جبران کنم!

منظورم از این"
"
این بود که اون چند تا چیزی که بلد نبودم و توضیح دادین رو این گوشی نداره الا ژیزوسکوب!

می گم این قابلیت های خوب و زیادی که داره بیشتر برای افرادی خوبه که تو کار بازین و گرافیک بالا می خوان،درسته؟
به نظرتون برای من بی مورد نیستن؟!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
:D
چقدر لطف دارین بهشون!

می گم شرمندم کردین خیلی دقیق و با حوصله جواب میدین!!!کاش می تونستم جبران کنم!

منظورم از این""
این بود که اون چند تا چیزی که بلد نبودم و توضیح دادین رو این گوشی نداره الا ژیزوسکوب!

می گم این قابلیت های خوب و زیادی که داره بیشتر برای افرادی خوبه که تو کار بازین و گرافیک بالا می خوان،درسته؟
به نظرتون برای من بی مورد نیستن؟!
خواهش میکنم دوست گلم . وظیفمه چیزی رو که میدونم در اختیار دوستانم قرار بدم !
دوست گلم WAP رو که 6630 خدابیامرزمم داشت . معلومه که این گوشی هم داره . منتها این قابلیت به درد ایران نمیخوره !
DVB-H رو هم من فقط روی N96 و N77 دیدم . در کل چیز خیلی شاخی نیست .
motion sensor رو هم که گلکسی اس 2 داره !
ژیروسکوپ هم که بهتون گفتم . ببینین این گوشی خیلی گوشیه قوی هستش و به قول خودتون بعید میدونم الان آنچنان به دردتون بخوره . منتها من این گوشی رو واسه این پیشنهاد دادم که تا چند سال نیاز به عوض کردن گوشی نداشته باشین و گوشیتون از همه جهت پاسخگوی نیازهاتون باشه ! ممکنه شما بعدا به فیلمبرداری خوب این گوشی نیاز پیدا کنین یا USB OTG و یا خروجی HDMI و ...

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام دوستان با ۵۰۰۰۰۰ تومن(+-۵۰) یه گوشی خوب که سخت افزارش قوی باشه و ram بالا داشته باشه
دوربینش مهم نیست
چی پیشنهاد میکنین؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوستان با ۵۰۰۰۰۰ تومن(+-۵۰) یه گوشی خوب که سخت افزارش قوی باشه و ram بالا داشته باشه
دوربینش مهم نیست
چی پیشنهاد میکنین؟
سلام . دوست عزیز لطفا برای خودتون تاپیک جداگانه بزنین و انتظارات رو + بودجه بنویسین تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن !
این تاپیک مربوط به یکی دیگه از دوستانه ...

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید 1سوال داشتم 1گوشی میخوام که دوربین نداشته باشه ولی کارت حافظه و بلوتوث و قابل نصب برنامه های نرم افزاری باشه ممنون میشم راهنماییم کنین البته با قیمت بگید بازم ممنون​

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید 1سوال داشتم 1گوشی میخوام که دوربین نداشته باشه ولی کارت حافظه و بلوتوث و قابل نصب برنامه های نرم افزاری باشه ممنون میشم راهنماییم کنین البته با قیمت بگید بازم ممنون​
سلام . دوست عزیز لطفا برای خودتون تاپیک جداگانه بزنین و انتظارات رو + بودجه بنویسین تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن !
این تاپیک مربوط به یکی دوستانه ...

بالا