همه چیز درباره دانشگاه پارسیان( موسسه آموزش عالی پارسیان)

Hamit007

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی مکانیک پارسیان بودم و به اندازه یه ترم تو این دانشگاه درس خوندم ولی بابت مشکلات شخصی نتونستم ادامه بدم من چیزایی که تو یه ترم دیدم رو براتون میگم اول از سطح علمی استادا بگم که بچه های ترم ۳ خیلی ناراحت بودند اما میگن که دارن اساتیدی میگیرن که بار علمی خوبی دارن ولی اکثر اساتید فوق لیسانس هستند و خیلی کم استادی میبینید که دکترا داشته باشه و اکثرشون تجربه اولشون تو تدریسه
در رابطه با جو دانشگاه هم چون اکثر بچه های اونجا کاردانی هستند خب زیاد جو خوبی نداره مخصوصا برا دخترا چون نسبت دخترا به پسرا خیلی کمه از طرفی حراست هم بعضی موقع ها گیره بعضی موقع ها هم هیچی نمیگه ولی جدیدا به شلوار پاره و پیراهن آستین کوتاه خیلی گیر میدن حتی یه بار دوسته منو ۳ ساعت جلو در نگه داشت و بهش اجازه نمیداد بیاد داخل.
حالا درباره سرویس و ژتون هم باید بگم بستگی به خودتون داره میتونید با سرویس صبح ها ساعت ۵ بیاید یا اینکه میتونید برید پل فردیس با سواری بیاید قزوین میدون مینودر پیاده شید و ماشین الوند رو سوار شید و هفت سنگان پیاده شید کرایه کرج تا قزوین هم ۴ تومنه البته با سرویسم بیاید همینه اما یه چیزی که باید بگم اینه که این موسسه داخل قزوین نیست و بیرونه قزوینه که این یه خوبی داره و یه بدی خوبیش اینه که اگه با اتوبوس بیاید قزوین مسیرش از جلو در دانشگاست ولازم نیست که دیگه کرایه بدید و بدیش اینه که هیچی اون نزدیکیا نیست نه کافی نتی نه کتابخونه ای نه سفره خونه ای ولی یه گاراژ هست که میتونید برید اونجا یه ناهار بزنید اما ساندویچ نداره البته خود دانشگاه هم بوفه داره ولی به نظر من نرید بهتره چون هم گرونه هم کمه و سیر نمیشید درباره ژتون هم، ۲۰۰۰ تومن میدید هر روزم یه غذای خاصی میدن دیگه اون دست خودشونه غذاهاشونم بد نیست قابل خوردنه نماز خونش هم بزرگه و خوبه هم برا نماز هم برا خواب برا دخترا هم جدیدا جدا کردن.
اما یه چیزی که این دانشگاه تو دفترچه گفته اینه که خوابگاه داره اما کاملا دروغه واین خوابگاه خودگردانه و اصلا ربطی به دانشگاه نداره ولی اگه از طرفه دانشگاه نامه ببیرید شبی ۹۰۰۰ تومن میشه ۸۰۰۰ تومن که اصلا نرید بهتره و برید هتل های دیگه مثل گلشهر که عالیه و بهتره آدرسشم رو به رو سینما مهتابه چون خوابگاهی که دانشگاه گفته اصلا جو خوبی نداره و درضمن از اون خوابگاه تا دانشگاه خیلی فاصله هست و باید دو بار ماشین عوض کنید.
ولی دانشگاه های دیگه قزوین جز آزاد و ملی شرایطشون یکم بهتره
من بازم میگم این چیزیه که من تو یه ترم از دانشگاه دیدم دیگه خود دانید.

آخرین ویرایش:
بالا