مهندسی معکوس نرم افزار ( هر کسی که از این علوم چیزی می دونه بیاد تو لطفا ضروریه‌!)

azi1985

عضو جدید
سلام بچه ها

من یه مشکلی دارم و اینه که میخوام یه فایلی رو مهندسی معکوس کنم و چند قسمتش رو بردارم یعنی محافظ اون رو قطع یا به طور کلی حذف کنم
در این مورد هم نرم فازار های زیادی رو هم دیدم ! مثل IDA pro که میتونم بگم این اخرشه ولی مشکل اینه که اصلا متوجه نمیشم که چطوری برنامه کار میکنه !

از اونجایی که فایل مورد نظرم پولیه و اگه توی اینترنت پخش بشه بیچارم میکنه و حسابمو میبندند نمی تونم اینجا چیزی در مورد اون برنامه بزارم.

= نمیتونم به شما ها وعده بدم که پولی چیزی هم بهتون می دم ولی اگه بشه می شه پاداشتون هم محفوظه =
الان هم که دارم با شما ها صحبت میکنم اون سایتی که این برنامه رو مینویسه و بین اعضاش پخش میکنه پولی در حدود 50 دلار امریکایی میگیره در حالی که باید اون برنامه رو رایگان بزاره !!!

این هم آی دی منه

کد:
EZEEEIR
با من تماس بگیرید لطفا و هرچه سریعتر چون زمان هم مهم هستش

دوستانی که با من همکاری کنند نه تنها تجربه ای هم کسب می کنند بلکه به بی بزاعت ها هم کمک میکنند تا از این قبیل نرم افزار استفاده کنند.

توی یک جمله خلاصه کنم می خوام به نرم افزار نفوذ کنم !‌ هر کی که توانایی یک کار تیمی و خوب داره با من تماس بگیره .

با سپاس

PC-ENG

عضو جدید
سلام بچه ها

من یه مشکلی دارم و اینه که میخوام یه فایلی رو مهندسی معکوس کنم و چند قسمتش رو بردارم یعنی محافظ اون رو قطع یا به طور کلی حذف کنم
در این مورد هم نرم فازار های زیادی رو هم دیدم ! مثل IDA pro که میتونم بگم این اخرشه ولی مشکل اینه که اصلا متوجه نمیشم که چطوری برنامه کار میکنه !

از اونجایی که فایل مورد نظرم پولیه و اگه توی اینترنت پخش بشه بیچارم میکنه و حسابمو میبندند نمی تونم اینجا چیزی در مورد اون برنامه بزارم.

= نمیتونم به شما ها وعده بدم که پولی چیزی هم بهتون می دم ولی اگه بشه می شه پاداشتون هم محفوظه =
الان هم که دارم با شما ها صحبت میکنم اون سایتی که این برنامه رو مینویسه و بین اعضاش پخش میکنه پولی در حدود 50 دلار امریکایی میگیره در حالی که باید اون برنامه رو رایگان بزاره !!!

این هم آی دی منه

کد:
EZEEEIR
با من تماس بگیرید لطفا و هرچه سریعتر چون زمان هم مهم هستش

دوستانی که با من همکاری کنند نه تنها تجربه ای هم کسب می کنند بلکه به بی بزاعت ها هم کمک میکنند تا از این قبیل نرم افزار استفاده کنند.

توی یک جمله خلاصه کنم می خوام به نرم افزار نفوذ کنم !‌ هر کی که توانایی یک کار تیمی و خوب داره با من تماس بگیره .

با سپاس
دوست عزیز یه سری به لینک زیر بزن ;)

کلیک کن

azi1985

عضو جدید
عزیزم من الان دارم دنبال یه آدم این کاره میگردم به هرکی که می گم در میره !!! :biggrin: چرا ؟
امید وارم این سایتی که معرفی کردید کمک کنه:cool:

mehrzadmo

عضو جدید
شايد براي اين باشه كه روش سوال پرسيدنتون به شدت مبتديانه است . و معلومه اطلاعات كمي در اين زمينه داريد . بهتره در اين مورد بيشتر مطالعه كنيد . و از موارد آسونتر شروع كنيد . و بهتره بدونيد اين روش يا كار رو نمي گند مهندسي معكوس و بيشتر كرك ناميده مي شه . مهندسي معكوس راهي براي كشف روش كار يك برنامه يا دستگاه است . اما كار كرك فقط و فقط لايه هاي امنيتي برنامه رو دور مي زنه تا بشه از نرم افزار به طور مجاني استفاده كرد . از نرم افزاري كه نام بردي هم بيشتر براي اين مورد استفاده ميشه تا مهندسي معكوس . اين برنامه فايل مورد نظرت رو دي اسمبل مي كنه . و كد اسمبلي رو بهت مي ده . كه چندان سر درآوردنش براي اساتيد فن هم ساده نيست چه برسه براي من و شما .
در هر صورت . براي اطلاعات بيشتر به همون سايت برنامه نويس مراجعه كن . در قسمت ان پك مي و كرك مي موارد جالبي رو پيدا مي كني. يه توضيح جالب هم در اين زمينه هست .
بعد بگرد دنبال اين عبارت داخل گوگل "آموزش هك و كرك توسط بانو " اگر اشتباه نكنم البته . يه مورد فيلمك هست . باز اگر اشتباه نكنم 54 قسمت . كه روش هك برنامه ها رو به صورت بسيار جالب و ساده اي توضيح داده . البته شك نكن كار خانومه نيست آموزشش . بلكه گويا كار شوهر اون خانوم هست و خانوم فقط زحمت تهيه فيلم رو كشيدن كه باز هم دستشون درد نكنه . در هر صورت از جماعت نسوان چيزي در اين مورد ديده نشده تا الان . ;)

azi1985

عضو جدید
روشی میخوام از اون استفاده کنم به هش میگن Ripp فرق هم با کرک کردن داره ;)

بالا