مقایسه دانشگاه سراسری، غیرانتفایی و دانشگاه آزاد

مقایسه دانشگاه سراسری، غیرانتفایی و دانشگاه آزاد

• علت پاسخ

رای: 1 100.0%
  • انتقاد یا پیشنهاد دادن

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اینجا همه شماها احساسی نظر دادین چون ملاکتون دانشگاهیه که خوندین کسی که آزاد خونده گفته آزاد بهتره وکسی که گفته غیر انتفاعی قوی تره غیر انتفاعی خونده. بستگی اولا به خود شماها داره که چه میکنید ولی از نظر ارزش مدرکی واسه بازار کار تو ایران غیر انتفاعی بهتره اما وقتی میخوای بری خارج این چیزا مهم نیست مهم چیزیه که بلدی تازشم تو همین بازار کار خیلی ها از دانشگاه تهرانبیکارند اما از آزاد دارند کلی کار میکنند. دوستی گفتند آزاد دانشجوی قوی معرفی نمیکنه اصلا این رو اشتباه کردی تو لیست مسابقات بین المللی وداخلی ببین چقدر دانشجوی آزاد اول شدند واز سراسری هیچی ربطی نداره مگه همین سراسری با پول دانشجو نمیگیره؟ مگه با سهمیه رزمندگان سهمیه نمیگیره بدون اینکه سوادی داشته باشند؟ من خودم کارشناسی آزاد وارشدم سراسری قبول شدم اما من مگه بی سواد نیستم از نظر شما چون کارشناسی ازاد بودم؟ پس چرا تو بازار کار هستم؟ مسابقات ومقاله نویسی هم دستی دارم چرا؟ یکی هم گفت تو دست آزاد بهترند کذوم آمار این رو میگه؟؟ همه ماها بر اساس اینکه دوست داریم جایی که خوندیم رو ببریم بالا نظر میدیم

آخرین ویرایش:

topup

عضو جدید
به نظر من غیرانتفاهی از آزاد بهتره چون زیرمجموعه سراسریه و کنکورش هم که همون سراسریه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
به نظر من غیرانتفاهی از آزاد بهتره چون زیرمجموعه سراسریه و کنکورش هم که همون سراسریه

بستگي به طرز نگاهتون داره اتفاقا چن دقه پيش با دوستان در همين مورد بحث ميكرديم
اگ تو قرار باشه يه محقق بشي،اگه اينو بخاي ميشي
اما اگه نخاي اگه ميرميران زنده بشه
اگه فلامكي استادت بشه
و حتي اگه لوكوربوزيه شاگردت باشه
و تو نخاي كاري كني
راكد ميموني و در نهايت ميگندي

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه اینطور نیست من هم مدرک کاردانی و هم مدرک کارشناسیم رو غیر انتفاعی گرفتم الان هم برای آزمون نظام بدون مشکل ثبت نام کردم
فقط باید سه سال البته بدون احتساب سابقه سنوات اخذ مدرک کاردانی از موقع گرفتن مدرک کارشناسی گذشته باشه و البته باز هم این قانون فقط برای آزمون طراحی

roshanakm

عضو جدید
کسی میتونه در مورد شهریه با اطلاع از قانونای اینا جواب بده به این سوال من

یکی از دوستام ترم دوم ارشد تو سوره یک ملیون و سیصد داره، اون یکی توی دهخدای قزوین یک ملیون و هفتصد داده
کسی میدونه چرا تفاوت داره یا نه؟
مگه طبق دفترچه نباید یکی باشن
ایا میتونن سر دانشجوها رو کلاه بذارن؟ و زیادی ازشون پول بگیرن؟

mahanmahbod

عضو جدید
دانشگاه آزاد نسبت به غیر انتفاعی معتبر تره!!!!!!!امکاناتش هم نسبتا از اون بهتره!!!!!در مورد نظام مهندسی هم فکر کنم غیر انتفاعی نامعتبرتره!!!!!!!
بپرسین مطمئن بشید!!!!!

jhangard

کاربر بیش فعال
نمیشه به طور کلی نظر داد و این بحث نتیجه نداره چون هر کدوم دانشگاه های خیلی خوبی دارند که حتا از بعضی دولتی ها هم بهترن.
مثل آزاد قزوین و تهران مرکز و جنوب و خوراسگان و مشهد و شیراز ....
غیرانتفاعی سوره و معماری پارس و دانش پژوهان اصفهان و علاء الدوله سمنان و حافظ شیراز و خیام مشهد و دهخدای قزوین ...

آخرین ویرایش:

sanam.nm

عضو جدید
من توی تکمیل ظرفیت رشته ی مهندسی معماری موسسه ی دارالفنون قزوین قبول شدم البته آزاد هم زدم اما یه جای بد قبول شدم و برای همین آزادو نمیرم
کسی میدونه دارافنون چجور دانشگاهیه؟ خوبه یا بد؟
من خودم تهرانم بنظرم از لحاظ مسافت خب سخته هرروز چند ساعت توی راه باشی
بنظرتون برم یا نه بمونم سال بعد دوباره کنکور بدم؟
لطفا راهنماییم کنید دوستان

sana_r96

عضو جدید
سوره یا تهران مرکز؟؟

سوره یا تهران مرکز؟؟

به نظرتون مهندسی معماری سوره بهتره یا برای آزاد تهران مرکز؟؟
:(برام خیلی مهمه چون باید انتخاب کنم هر چه زودتر:(
از جهت سطح علمی استادا و سطح علمی بچه ها هم مهمه واسم:lol:

اگه با دلیل هم بگین خیلی بهتر میــــــــشه!!
مرســــــــــــــــی و ممنون میشم اگه کمک کنین:gol::gol::gol:
:cry:واقعا گیج شدم آخه:cry::crying2:

mars

کاربر بیش فعال
به نام خدا
سلام
خوب سوره که تازه دانشگاه شده ولی تهران مرکز قدمت بیشتری داره و بهترین دانشگاه تو بین تمام دانشگاه های آزاد.
بچه های خوبیم تو بین دانشجوها از این دانشگاه فازغ التحصیل شدن چه تو معماری و چه طراحی صنعتی.

در کل بستگی به خود آدم داره اگه بخواد پیشرفت کنه ن چیز دیگه

mahshid shz

عضو جدید
من هم تهران مرکز رو پیشنهاد میدم، جو آکادمیک بسیار مناسبی داره، گرچه از نظر بروکراسی اداری هم اذیت کننده است!

bahar_hs

عضو جدید
سلام دوستان
من کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی هنر و معماری پارس و تهران جنوب قبول شدم.
همه نت و همه ی این تاپیک زیر و رو کردم ولی بازم به نتیجه ای نرسیدم به نظرتون کدوم برم.
از طرفی متوجه شدم پارس اساتید خیلی خوبی داره ولی از طرفیم تهران جنوب اسم و رسمش بهتره.
با توجه به اینکه می خوام برای ارشد خارج از کشور افدام کنم.
ممنون می شم راهنماییم کنید.

h.abd

عضو جدید
بین دانشگاه آزاد ورامین ، رباط کریم و فیروزکوه کدوم برای کارشناسی پیوسته بدون کنکور مناسب تره؟

f-m22

عضو جدید
بهترین دانشگاههای آزاد و سراسری در رشته معماری

بهترین دانشگاههای آزاد و سراسری در رشته معماری

سلام
خسته نباشین
خواستم بدونم بهترین دانشگاه های آزاد وسراسری در رشته معماری کدوم ها هستند ؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین

shamim a

عضو جدید
درخواست : تراز کارشناسی ارشد معماری در موسسات غیرانتفاعی

درخواست : تراز کارشناسی ارشد معماری در موسسات غیرانتفاعی

با سلام
میشه لطفا تراز موسسات غیرانتفاعی معماری بعد از اسکیس 92 را اطلاع بدید. اگر درمورد آخرین رتبه قبولی هم اطلاعی دارید لطفا بگید. ممنونم

sonia12

عضو جدید
به نظر من فهم معماری وابسته به دانشگاه نیست
و مهندس معماری فرد فهیم در زمینه معماری هستش

بالا