مشکل هنگ کردن کامپیوتر وقتی فلش میزنم

softmetall

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم خوبین من به کمک فوری شما نیاز دارم ببینید من وقتی فلش 4 گیگ خودم را به کامپیوتر می زنم کامپیوترم هنگ میکند و کیبورد و موس از کار می افتد این کار را با فلش مموری های دیگه هم انجام دادم هنگ کرد ولی با یو اس بی بلوتوث رو زدم به پشت یو اس بی کامپیوترم هنگ نکرد و کار کرد به نظرتون مشکل کجاست؟

mvh2000

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم خوبین من به کمک فوری شما نیاز دارم ببینید من وقتی فلش 4 گیگ خودم را به کامپیوتر می زنم کامپیوترم هنگ میکند و کیبورد و موس از کار می افتد این کار را با فلش مموری های دیگه هم انجام دادم هنگ کرد ولی با یو اس بی بلوتوث رو زدم به پشت یو اس بی کامپیوترم هنگ نکرد و کار کرد به نظرتون مشکل کجاست؟

به نظر من احتمالا سرعت يو اي بي هاي شما پايين است يا يو اس بي شما ايراد دارد و براي رفع اين مشكل بهتر است كه از يك كارت يو اس بي استفاده كنيد .(البته اگر مطمئن هستيد كه كامپيوتر شما ويروس ندارد )

aliyarahmadi

عضو جدید
احتمالا یو اس بی اشکال داره دقت کن ببین درست نصب شده یا نه برای اینکار به دیوایس منیجر رجوع کن!

mehdi_1360

عضو جدید
احتمال زیاد رم سیستم شما پایین هست و برنامه های در حال ارا در task manager زیاد است چک کن برنامه های اضافی رو ببند اگر برنامه ای زیاد حجم اشغال کرده ببندش ضمنا فلش مموری شما بسیار مشکوک ب ویروسی بودن هست و انتی ویروس سیستم شما قابلین real time protection اون فعاله به محض اتصال فلش مموری شروع ب اسکن میکنه و طبعا سیستم دچار کندس سرعت میشه

امید ساربان

عضو جدید
یا سیستم شما ویروس داره.یا فلش شما ویروس داره.و یا پردازش کننده ی سیستم شما.یا رم شما مشکل داره.زمانی که میخوای فلش بزنی control+alt+delete رو بگیر بعد گزینه ی end task بزن بعد برو روی تب processes گزینه ی end proce رو بزن.امید وارم مشکلت حل بشه

zahra1997

عضو جدید
من هر فلشی رو که به لپتاپ میزنم حجم رونشون میده که چقدر پره ولی اصلا محتویات داخل فلشو نشون نمیده.یک فلش نو هم که فقط توش یک فایل word بود و تا امروز چیز دیگه ای توش نبوده رو هم زدم ولی باز هم فایلو تو لپتاپ من نشون نداد