مشکل با ویندوز 7 - 64 بیت

sahar100077

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من ویندوز 7 (64 بیتی ) روی کامپیوترم نصبه ولی یک مشکلی دارم اکثر برنامه ها 32 بیتی هستن و من نمیتونم برنامه ها رو نصب کنم -به نظر شما برای نصب برنامه ها چیکار باید بکنم ؟
آیا میتونم یه ویندوز xp دیگه نیز اضافه کنم-مثلا 2003
نظرتون چیه ؟
ویندوز جدید رو از چه طریقی باید نصب کنم مراحل اولیه اش رو میخوام؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان من ویندوز 7 (64 بیتی ) روی کامپیوترم نصبه ولی یک مشکلی دارم اکثر برنامه ها 32 بیتی هستن و من نمیتونم برنامه ها رو نصب کنم -به نظر شما برای نصب برنامه ها چیکار باید بکنم ؟
نظرتون چیه ؟
با سلام،
اغلب برنامه های 32 بیتی رو می تونید روی ویندوز 64 بیتی نصب کنید! اگه موقع نصب در مورد 32 بیتی بودن خطا داد باید ورژن 64 بیتی نرم افزار رو دانلود کنید و اگه موقع اجرا خطا داد باید از Properties فایل EXE و تب Compability، اجرای برنامه رو منطبق بر یه سیستم 32 بیتی مثل windows xp انتخاب کنید و برنامه رو اجرا کنید! برای نصب چند ویندوز، باید اون ها رو به ترتیب قدمت نصب کنید مثلاً اول xp و بعد 7!

it_solver

عضو جدید
نظرتون چیه ؟

مراحل اولیه ی خیلی خاصی نداره فقط علاوه بر اینکه باید به قدمت ویندوز ها توجه کنید ( همونطور که دوستمون گفتن) باید هنگام انتخاب درایو ها برای نصب شدن ویندوز ها دقت کنید که درایو های متفاوتی انمتخب کنید و نیز قبل از نصب درایو رو فرمت کنید