لود نشدن سایت پس از اپلود فایل های صفحات وب روی هاست

'hadish99

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامی

من به عنوان تمرین میخواستم یک نمونه از وبسایت های آماده موجود در برنامه microsoft web expression(که شبیه فرانت پیج هست) رو روی هاست بریزم وسایتم دقیقا مثل اون سایته بشه.داخل پوشه فایل های سایت چند تا فولدر قرار داره که داخل اونا صفحات مختلف وبسایت، عکس ها و... قرار دارند.حالا نمیدونم این فایل ها رو که با ftp داخل پوشهpublic/template(داخل فایل منیجر سی پنل) ریختم چطوری بکار ببرم که سایتم شبیه اون سایت آماده بالا بیاد.آیا جای دیگه ای باید اپلود میکردم یا این که فایل های دیگه ای هم لازمه که باید کنار اونا قرار بدم وبعد اپلود کنم؟چون الان هر چی سایتمو رفرش می کنم همون چیزایی میاد که قبلا با جوملا داخلش قرار داده بودم.

تصویری از فولدر وبسایت آماده و محتویات هر فولدر داخل اون رو در پیوست گذاشتم.لطفا پیوست رو هم ببینید

پیوست ها

• microsoft  expression web 2.jpg
    microsoft expression web 2.jpg
    25.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • microsoft expression web.jpg
    microsoft expression web.jpg
    23.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
با سلام. تمام فایل های وبسایتتون رو همونطور که هستن در هاست آپلود کنین. پوشه ی public html . همونطور که میدونین بهتره اسم صفحه ی اصلیتون رو index قرار داده باشین. از تصاویری ک گذاشتین چیزی متوجه نشدم .
برای سهولت در آپلود کردن وب سایت روی هاست، میتونین همه ی فایلها و پوشه های وب سایت رو درون یه پوشه ی دیگه بذارین و اون پوشه رو زیپ کنین و پوشه ی زیپ شده رو آپلود کنین در هاست. و بعدش آنزیپش کنین و از اون پوشه به پوشه ی public html ، همه ی فایلها رو move کنین .