شهر قشنگم کردستان

شهلای تنها

عضو جدید
شهلا جان واقعآ ممنون...........دست خوش رفیق, عالی بودن...............من به اکثر شهرهای کردستان رفتم واقعآ جاهای زیبایی هستن..........

و تو شهر سنندج هم اون مجسمه رو دیدم و به پارک زیبای آبیدر هم رفتم که واقعآ جای با صفایی بود.............

راستی شهلا جان تو پست 9 چرا موهای مردا اونطوری بود؟؟؟[/QUOT

خواهش نفسی
اینا درویشن معمولا درویشاه موهاشون بلندن اینجا هم نمیرقصن یه نوع رفتن تو حس هستش
که بعدا شروع میکنن به خوردن انواع وسایل تیز و برنده و زدن گردن همدیگر که با آب دهن هم راحت ترمیم میشه

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا درویشن معمولا درویشاه موهاشون بلندن اینجا هم نمیرقصن یه نوع رفتن تو حس هستش
که بعدا شروع میکنن به خوردن انواع وسایل تیز و برنده و زدن گردن همدیگر که با آب دهن هم راحت ترمیم میشه[/QUOTE]

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

شهلای تنها

عضو جدید
که بعدا شروع میکنن به خوردن انواع وسایل تیز و برنده و زدن گردن همدیگر که با آب دهن هم راحت ترمیم میشه

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:[/QUOTE]
چیه تعجب کردی؟
ایشا... واسه ساخت فیلمم همه تونو دعوت میکنم از نزدیک ببینین

hawre2014

عضو جدید
سلام. مرسی خیلی قشنگ بود. من بی دعوت اینجا اومدم ولی وظیفه خودم دونستم که از استارتر تشکر کنم خیلی سپاس شهلا خانم.لطفا از بقیه شهرای کردستان هم مطلب بنویسید مهاباد، بوکان، پیرانشهر و ... ایشالا موفق باشبد.

شهلای تنها

عضو جدید
سلام. مرسی خیلی قشنگ بود. من بی دعوت اینجا اومدم ولی وظیفه خودم دونستم که از استارتر تشکر کنم خیلی سپاس شهلا خانم.لطفا از بقیه شهرای کردستان هم مطلب بنویسید مهاباد، بوکان، پیرانشهر و ... ایشالا موفق باشبد.

شرمنده عزیز فکر کردم دعوتت کردم
مرسی که اومدی
حتما عزیز

اردلان علی

عضو جدید
دریاچه زریوار در 3 کیلومتری شمال باختری مریوان قرار دارد و از زیباترین میراث‌های طبیعی استان کردستان به شمار می آید. آب این دریاچه از چشمه های جوشان و رودخانه های چندی که به آن می ریزد، تامین می شود.>>>>>>>>>>>دوست عزیز میخاستم یاد آوری کنم که دریاچه آب شیرین زریوار که به همت دولت الان تبدیل به تالاب وتا چندی دیگر تبدیل به مرداب زریوار خواهد شد فقط و فقط از چشمه های که داخل خود دریاچه هست تامین میشوند و هیچ رودی به آن نمیریزد بلکه تا چندی قبل از احداث سد زریوار یک رود هم از آن جاری میشود>>>>>>>>>>

شهلای تنها

عضو جدید
دریاچه زریوار در 3 کیلومتری شمال باختری مریوان قرار دارد و از زیباترین میراث‌های طبیعی استان کردستان به شمار می آید. آب این دریاچه از چشمه های جوشان و رودخانه های چندی که به آن می ریزد، تامین می شود.>>>>>>>>>>>دوست عزیز میخاستم یاد آوری کنم که دریاچه آب شیرین زریوار که به همت دولت الان تبدیل به تالاب وتا چندی دیگر تبدیل به مرداب زریوار خواهد شد فقط و فقط از چشمه های که داخل خود دریاچه هست تامین میشوند و هیچ رودی به آن نمیریزد بلکه تا چندی قبل از احداث سد زریوار یک رود هم از آن جاری میشود>>>>>>>>>>

سلام دوست عزیز از این که تشریف آوردین و نظر دادین مرسی
بله درسته واقعا خدا به داد ملت برسه

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شهلا جان واقعآ ممنون...........دست خوش رفیق, عالی بودن...............من به اکثر شهرهای کردستان رفتم واقعآ جاهای زیبایی هستن..........

و تو شهر سنندج هم اون مجسمه رو دیدم و به پارک زیبای آبیدر هم رفتم که واقعآ جای با صفایی بود.............

راستی شهلا جان تو پست 9 چرا موهای مردا اونطوری بود؟؟؟[/QUOT

خواهش نفسی

قربونت.........
آهان ...ممنون از اینکه گفتی...........
یا ابوالفضل...........چرا وسایل تیز و برنده ؟؟

s@ber

عضو جدید
سلام.
مرسی واقعا عالی بود.من خودم کردستانیم(بام ایران=بیجار) وقتی عکسای استان قشنگمونو دیدم لذت بردم.;)
مالی آوا خلق کوردوسان:D

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بسیار شهر زیبایی دارین.هوای مطبوع.طبیعت عالی و مردمانی ماه .

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
شهری زیبا با مردمانی مهمان دوست

شهری زیبا با مردمانی مهمان دوست

سلام

احسنت به کردستان و مردمش

من چندبار به این شهر زیبا سفر کردم.

ماه
ماه
و ماه

عجب شهری
چه جاذبه های توریستی و دیدنی داره.

حیف و صد حیف که برای شناساندن این شهر زیبا کم کاری و شاید اصلا کاری انجام نشده.

مردم عادت کردن تا دو روز تعطیلات میشه فورا و تنها مقصد اینه که برایم شمال.

بیایید بهتر ببینیم و لذت بهتری ببریم

hbigdeli

عضو جدید
من فقط به یکی از شهرهای استان کردستان (بیجار) سفر کردم. شهر خوبیه و خیلی سرده.....:smile: