دانلود مقاله پی دی اف به همراه فایل اتوکد از تاسیسات برقی ساختمان

omran84

عضو جدید
کاربران گرامی در این پست مطلبی رو که دوستان عزیزم در دانشگاه بیرچند انجام داده اند رو قرار می دم . فایل حاضر شامل یک متن که به معرفی تاسیسات برقی ساختمان می پردازه . دراین مجموعه نقشه تاسیسات برقی نیز به صورت نمونه قرار داده شده است :

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]مقاله و فایل اتوکد تاسیسات برقی ساختمان [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]لینک دانلود فایل[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]​

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]شماره فایل : 135[/FONT]

آخرین ویرایش:

vertex

اخراجی موقت
کاربران گرامی در این پست مطلبی رو که دوستان عزیزم در دانشگاه بیرچند انجام داده اند رو قرار می دم . فایل حاضر شامل یک متن که به معرفی تاسیسات برقی ساختمان می پردازه . دراین مجموعه نقشه تاسیسات برقی نیز به صورت نمونه قرار داده شده است :

مقاله و فایل اتوکد تاسیسات برقی ساختمان
لینک دانلود فایل

شماره فایل : 135

ممنون از شما دوست عزیز

mokfi

عضو جدید
باسلام
مطلب درباره بتن سبک وخصوصا فوم بتن کسی سراغ داره؟
باتشکر

mortezaasadi75

عضو جدید
فایل اتوکد

فایل اتوکد

سلام من که هر کار کردم نتونستم مقاله پی دی اف به همراه فایل اتوکد از تاسیسات برقی ساختمان رو دانلود کنم اگه میشه راهنمایی کنید که به چه صورت دانلود کنم

saramh

عضو جدید
سلام من که هر کار کردم نتونستم مقاله پی دی اف به همراه فایل اتوکد از تاسیسات برقی ساختمان رو دانلود کنم اگه میشه راهنمایی کنید که به چه صورت دانلود کنم
باید ابتدا در سایت 4shared رایگان عضو شید و سپس روی لینک کلیک کرده و گزینه دانلود رایگان رو انتخاب کنید بعد بگذارید 20 ثانیه زمان بگذره فایل دانلود میشه.

بالا