حساسیت نسبت به خاک

AMIR-ALI

عضو جدید
دوستان من شدیدا به خاک حساسیت دارم بطوری که بجای نفس کشیدن خر خر میکنم و رنگ صورتم سفید و لب هام سیاه میشه در صورت حاد بودن
از طرفی هم ما با این کار درگیریم
راه حلی چیزی بذهنتون میرسه دریغ نکنید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
باید از ماسک استفاده کنی

نسبت به همه خاکها این جوری هستی؟

شاید تو بعضی خاکها چیز خاصی هست که تو نسبت به اون مورد حساسیت داری

باید امتحان کنی ببینی تو مناطق مختلف میزانش یکیه یا نه

اگه هم خیلی اذیت میشی باید با دکتر پوست در میون بذاری

skarlet_engineer

عضو جدید
سلام من يه دوست داشتم رشتش خاكشناسي بود و به خاك حساسيت داشت و به همين دليل هم تونست رشتشو از خاكشناسي به گياهشناسي تغيير بده در اينگونه موارد كه به سلامتي ربط داره ميشه اينكارو كرد

AMIR-ALI

عضو جدید
والا تو فکر ماسک که هستم ولی خوب یه مقدار مزاحم هست بیشتر دنبال این هستم که ببینم کسی این اتفاق براش افتاده یا نه
چون من از اول اینطور نبودم فکر میکنم حساسیت پیدا کردم و تا بحال تو گلخونه ها زمین های باز و هر کجا که خاک از روی زمین بلند میشه این حالت بهم دست میده
یکسالی هست که اینطور شدم
میخام بدونم قرصی چیزی مثل انتی هیستامین و اینها هست یا نه
/
تغییر رشته هم که دیگه از ما گذشته

afsoon6282

مدیر تالار
واسه قرص و اینا حتما برو پیش دکتر اگه کسی بهت معرفی کرد استفاده نکن

حتما برو دکتر پوست

Phyto

مدیر تالار
...میخام بدونم قرصی چیزی مثل انتی هیستامین و اینها هست یا نه
...
حتما یه سر به متخصص ریه و آلرژی بزن، ممکنه با خوددرمانی کار به جاهای خطرناک بکشه. حتما هم از ماسک استفاده کن! دست و پا گیر هست که هست، چاره ای نیس! این ماسک پارچه ایا هم به درد نمیخوره. از اینا بگیر...

درضمن امیدوارم اینطور نباشه ولی تو عکس آواتارت یه چیزی گرفتی دستت که اگه واقعیت داشته باشه شدیدا توصیه میکنم فراموشش کنی.
شوخی نمیکنم، هشدار میدم!

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
هشدار آقا رضا رو جدی بگیییییییییییییییر امییییییییییییییییییییر علیییییییییییییی

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
حتما یه سر به متخصص ریه و آلرژی بزن، ممکنه با خوددرمانی کار به جاهای خطرناک بکشه. حتما هم از ماسک استفاده کن! دست و پا گیر هست که هست، چاره ای نیس! این ماسک پارچه ایا هم به درد نمیخوره. از اینا بگیر...

درضمن امیدوارم اینطور نباشه ولی تو عکس آواتارت یه چیزی گرفتی دستت که اگه واقعیت داشته باشه شدیدا توصیه میکنم فراموشش کنی.
شوخی نمیکنم، هشدار میدم!

رضا کچل موهات کو این چه ریخیه اخه تو داری یه وقت اینجور نری جلوی هگوری پگوری سبز بشی زهر ترک میشه گناه داره

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز

شوخی نمیکنم، هشدار میدم!

آقا رضا مگه جبهه جنگ اگر amir-ali اینو بزنه خفه میشه!!!!!
در ضمن نشناختمت آقا رضا
ماشاالله با کلاسی ها

Phyto

مدیر تالار
آقا رضا مگه جبهه جنگ اگر amir-ali اینو بزنه خفه میشه!!!!!
در ضمن نشناختمت آقا رضا
ماشاالله با کلاسی ها

اتفاقا برای اینکه خفه نشه باید اینو بزنه. درضمن این فقط یه ماسک ساده تنفّسیه اونی که تو جبهه میزدن صورت کامله که چشمم بپوشونه فیلتـرشم تصفیه شیمیایی داره...