تقدیر و تشکر از مدیر سابق تالار مهندسی فناوری اطلاعات، امیر عزیز

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام و عرض ادب
با توجه به نیاز تالار مهندسی فناوری اطلاعات به توجه بیشتر مدیر جدیدی برای این تالار برگزیده شد. مدیر قبلی یعنی امیر عزیز psychic مدیریت این تالار رو از سال ها قبل به عهده داشتند و زحمات زیادی کشیدند. جا داره همین جا از همه ی زحمات ایشون تشکر کنم و براشون آرزوی موفقیت در همه ی عرصه های زندگی دارم.
همچنین از زحمات دستیار ایشون، F@tima s332 تشکر و قدردانی می کنیم.
مدیریت تالار به دستیار قبلی تالار، یعنی dzzv_13 محول شد که ایشون هم تا کنون زحمت مدیریت این تالار رو به عهده داشتند و الان مدیر اصلی تالار هستند.

پیروز باشید
مدیر باشگاه مهندسان

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از زحمات مدیران قبلی در زمانی که فعالیت میکردن و در زمان هایی که فعال نبودن تشکر میکنم.
انشالله هر جا که هستند شاد و موفق باشند.

البته انتقاد خیلی خیلی زیادی به ادمین محترم وارد هست که تو 2.3 سال عدم فعالیت مدیران . زودتر تغییر رو انجام ندادن. و یه 2.3 سالی دیرتر این تاپیک رو ایجاد کردن .

به امیرحسین عزیز هم خیلی خیلی تبریک میگم.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
برای امیر عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و همچنین این عنوان رو به امیر حسین عزیز تبریک میگم.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام منم به اقا امير ارزوي موفقيت دارم و اميدوارم هميشه هرجا هستن شاد و سلامت باشن
و اما اقا امير حسين :) تبريك ميگم البته چيز جديدي نيس ما كه عادت داريم واسه كاراي مديريت بخش بهش زحمت بديم ، فقط عنوانش دير كرده بود كه اونم از راه رسيد ؛) مجددا تبريك ميگم مطمئنم به سربلندي از عهده اش مياي
موفق باشي

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
با تشکر از همه بچه ها و بالاخص امیرعزیز که برای این تالار زحمات زیادی کشیدن.
به امیرحسین عزیز هم تبریک میگم و امیدوارم امیرحسین جان بتونن یه تکونی به اینجا بدن.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من هم به نوبه خودم از امیر عزیز که سالها برای اینجا تلاش کرد , تشکر ویژه دارم
همینطور از کربلایی عزیز که یک دوست خیلی خوب و مدیر پرتلاشی بود

قطعا این دو بزرگوار با کارهای که برای تالارمون انجام دادن , مشمول الطاف الهی قرار خواهند گرفت
برای هر دو عزیز آرزوی موفقیت دارم :gol: :gol:

هر چند دوست داریم باز هم امیر عزیز رو در اینجا ببینیم و از دانش و تجربشون استفاده کنیم

آخرین ویرایش:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .من هم اززحماتی که امیرآقابرای تالارکشیدن تشکرمیکنم هرجاهستین موفق وپیروزباشید:gol:
به امیرآقا،مدیرجدید تالاربازهم تبریک میگم.موفق باشید :gol:

hbigdeli

عضو جدید
من هم از مدیر سابق و جدید کمال تشکر دارم. ممنون از زحماتتون:)

بالا