تست خودشناسي _ نگرش مادي شما چگونه است؟

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]تست خودشناسي _ نگرش مادي شما چگونه است؟[/FONT]
[FONT=&quot]در ازاي هر جواب درست به خود 1 امتياز بدهيد :[/FONT]
[FONT=&quot]1. ثروتمند بودن به معناي قدرتمند بودن است.[/FONT]
[FONT=&quot]2. پول داشتن نماد موفقيت است .[/FONT]
[FONT=&quot]3. دوست دارم بهترين محصولات را خريداري كنم .[/FONT]
[FONT=&quot]4. من اغلب از پول براي متقاعد كردن ديگران براي اينكه طبق ميل و خواسته من ظاهر شوند استفاده مي كنم .[/FONT]
[FONT=&quot]5. وقتي متوجه مي شوم از كسي كه قبلا فكر مي كردم درآمد بيشتري از من دارد درآمد بيشتري كسب مي كنم به احساس رضايت مي رسم .[/FONT]
[FONT=&quot]6. حتي اگر ديگران نپرسنددوست دارم به آنها بگويم كه براي اجناس گران قيمت چقدر پول داده ام .[/FONT]
[FONT=&quot]7. به من گفته اند يا متوجه شده ام كه درباره پول داشتن لاف مي زنم .[/FONT]
[FONT=&quot]8. وقتي افراد برچسب پر اسم و رسمي را روي چيزي كه خريده ام مي بينند، احساس بسيار خوبي پيدا مي كنم .[/FONT]
[FONT=&quot]9. دوست دارم بدانم چه كسي بيش از من درآمد كسب مي كند .[/FONT]
[FONT=&quot]10 كساني را كه بيش از من درآمد دارند ستايش مي كنم .[/FONT]
[FONT=&quot]11. وقتي خريد مي كنم به اين فكر مي كنم كه ديگران درباره خريد من چه نظري مي دهند .[/FONT]
[FONT=&quot]12. وقتي از خريدهاي گران قيمت من تعريف مي كنند به شدت لذت مي برم .[/FONT]
[FONT=&quot]محاسبه امتيازات :[/FONT]
[FONT=&quot]امتياز 12-10: شما معتقديد كه پول به معناي قدرت و شخصيت و آبرو ست . توجه ديگران به شما برايتان ارزش بسياري دارد . ممكن است لازم باشد نگرش هاي خود را معتدل تر كنيد .[/FONT]
[FONT=&quot]امتياز 9-6 : شما در استفاده از پول براي رسيدن به قدرت و موقعيت در حد ميانه قرار داريد .[/FONT]
[FONT=&quot]5-0 : هر اندازه هم كه پول داشته باشيد، از آن براي بهتر كردن تصوير خود نزد ديگران استفاده نمي كنيد . اگر از پول استفاده كنيد به منظور كسب قدرت و شخصيت اجتماعي نيست .[/FONT]

خانومي

عضو فعال
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]5-0 : هر اندازه هم كه پول داشته باشيد، از آن براي بهتر كردن تصوير خود نزد ديگران استفاده نمي كنيد . اگر از پول استفاده كنيد به منظور كسب قدرت و شخصيت اجتماعي نيست .[/FONT]

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
5-0 : هر اندازه هم كه پول داشته باشيد، از آن براي بهتر كردن تصوير خود نزد ديگران استفاده نمي كنيد . اگر از پول استفاده كنيد به منظور كسب قدرت و شخصيت اجتماعي نيست .

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 0-5 شدم مرسی .تا حالا فک میکردم من یه سطح بالا تر ام. جالب بود .

زندگی چیزی نیست که آن را واگذاریم
و با بی پروایی از آن درگذریم
زندگی چیزی است که باید آن را برداریم و با خود همراه کنیم

خداوند زندگی را به ما نبخشیده است تا از آن روی برگردانیم
... ... سرانجام خداوند از من و تو خواهد پرسید:

آیا
"زندگی" را "زندگی کرده ای"؟