بیو مواد

jodi joon

عضو جدید
سلام من می خوام ارشد مهندسی پزشکی شاخه ی بیو مواد بخونم. کسی میتونه درمورد منتبع و دانشگاه هایی که این رشته در اون تدریس میشه رو در اختیار من بذاره
ممنون

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
شما میتونین با زدن دروس اصلی مهندسی مواد هم این گرایش رو انتخاب کنید، نیازی نیست که حتما دروس بیومتریال رو بزنید.

دانشگاه های امیرکبیر، تهران، علم و صنعت و سمنان بیومتریال و مهندسی پزشکی رو میگیرن، هم شبانه و هم روزانه.

موفق باشید

jodi joon

عضو جدید
خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی میتونید راهنمایی کنید که کدوم درس از اهمیت بیشتره برخورداره؟یا کلا باید از کجا شروع کنم؟

m_mahdi_tbt

عضو جدید
کلا همه درس ها تو کنکور مهم هستند. شما اول باید تصمیمتون رو بگیرید که میخواین درسهای مواد رو بزنید یا درسهای بیو مواد رو.
اگر درسهای مواد مد نظر باشه دروس خواص فیزیکی و مکانیکی و ترمو دینامیک رو باید بخونید
اکر درسهای بیومواد مد نظر باشه ، دروس آناتومی و فیزیولوژی ، شیمی آلی و بیو شیمی و خواص مواد که ترکیبی بسیار ساده از خواص مواد هستش

اول تصمیم بگیرید که تو کنکور میخواین کدوم درس ها رو بزنید بعد برید سراغ جزوات و کتاب های مناسب برای اون درس ها .
بنده شخصا نظرم اینه اگر حفظیاتتون خوبه برید سراغ دروس بیومواد بهتر نتیجه میگیرید.
موفق باشید

شادی عظیمی

عضو جدید
کلا همه درس ها تو کنکور مهم هستند. شما اول باید تصمیمتون رو بگیرید که میخواین درسهای مواد رو بزنید یا درسهای بیو مواد رو.
اگر درسهای مواد مد نظر باشه دروس خواص فیزیکی و مکانیکی و ترمو دینامیک رو باید بخونید
اکر درسهای بیومواد مد نظر باشه ، دروس آناتومی و فیزیولوژی ، شیمی آلی و بیو شیمی و خواص مواد که ترکیبی بسیار ساده از خواص مواد هستش

اول تصمیم بگیرید که تو کنکور میخواین کدوم درس ها رو بزنید بعد برید سراغ جزوات و کتاب های مناسب برای اون درس ها .
بنده شخصا نظرم اینه اگر حفظیاتتون خوبه برید سراغ دروس بیومواد بهتر نتیجه میگیرید.
موفق باشید
سلام یعنی شما درسای بیوموادو توصیه میکونید؟چون منم موندم کدومشو انتخاب کنم.اناتومی فیزیولوژی رو خیلی تخصصی نمیدن؟!