بهترين رشته / هدف از ايجاد اين تالار (حتما" مطالعه كنيد !! )

Matrix

عضو جدید
با سلام

با توجه به اينكه خودم احساس نياز كردم به وجود همچين بخشي ، و شايد كساني مثل من باشند بدنبال بهترين رشته ها، تصميم گرفتم كه از ادمين بخوام يه همچين بخشي رو ايجاد كنه و يه تشكر ويژه هم از ايشون كه در اين زمينه هم به نظرات بها دادند .

اما چرا يه همچين بخشي لازمه ؟

با توجه به اينكه در اين باشگاه ، برخلاف نام اون كه به نظر ميرسه فقط براي "مهندس شده ها" است ، ولي عضوهايي داره كه هنوز مهندس نيستند و ميخوان كه در آينده مهندس شند . ما در كشور عزيزمون هميشه به جاي اينكه بيشتر كيفيت مد نظرمون باشه ، به دنبال بالا بردن كميت ها بوديم و كيفيت رو ناديده گرفتيم . ولي من نميخوام كه حداقل در مورد انتخاب رشته گول كميتها رو بخورم . مطمئنا" بهترين رشته اون رشته اي اتلاق ميشه كه شخص در اون ، بالاترين راندمان رو داشته باشه . مسلما" وقتي صحبت از راندمان ميشه ، همه چيز در نظر گرفته شده ، يعني ميزان علاقه ي فرد ، مهارت ، شرايط موجود و ... همه و همه روي رادمان تاثير ميزارند .

و انتخاب اين "بهترين رشته" ميسر نيست جز با داشتن اطلاعات كامل ، كافي و دقيق !

پس ما ميخوايم تو اين بخش در مورد ويژگيهاي خوب و بد رشته ها و دانشگاههاي مختلف صحبت كنيم.

اما يه چيزايي رو رعايت كنيم :

1- براي اينكه دسترسي سريع به همه ي بخشها داشته باشيم ، بايد بخش ها رو منظم بزاريم ! يعني فكر ميكنم واسه هر كدوم از رشته ها و دانشگاهها يه تاپيك بزنيم و در مورد اون رشته و دانشگاه فقط تو اون تاپيك بحث كنيم .

2- اگر دوستان نياز ديدند به بحثهاي مقايسه اي (مثلا" بين مهندسي نرم افزار و مهندسي فناوري اطلاعات) ميتونند يه تاپيك مجزا بزنند و اونجا بحث كنند .

3- هر حرفي كه ميزنيد بايد با دليل و مدرك باشه و نه حرفهاي سليقه اي ؛ روحيات و سلايق ما با هم فرق داره پس سليقه ي يه شخص خاص نميتونه به هيچ وجه به من يا ديگران كمك كنه.

4- يه تاپيك تحت عنوان LoBBy ميزنم واسه بحثهاي سليقه اي و .... !

اميدوارم با كمك همه ي شما عزيزان يك مرجع كامل و عالي رو داشته باشيم . اولين كسي كه از اين بخش استفاده خواهد كرد خود من هستم ! :D

All the bests
Soroush

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام

اميدوارم با كمك همه ي شما عزيزان يك مرجع كامل و عالي رو داشته باشيم . اولين كسي كه از اين بخش استفاده خواهد كرد خود من هستم ! :D

All the bests
Soroush

امیدوارم آخریش هم خودت نباشی! :)

yasin_d

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه .
البته از ما که گذشت گوارای دوستان