***بحث در مورد کنکور ارشد کامپیوتر 2 ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

computer_soft

اخراجی موقت
سلام
اگه واسه سراسری امسال می خونی که فک کنم واسه شروع یکم دیره.اگه واسه سال بعده عالیه.
واسه آزادم معماری نداره!

واسه سال دیگه .
سراسری تو درسا زده بود معماری داره آزاد رو نمیدونم !!
مدار منطقی و معماری با هم میخونیم؟
هستی با هم بخونیم؟
نمدونستم از چی شروع کنم گفتم حالا که اینو کتابشو دارم بخونم!

computer_soft

اخراجی موقت
امروز آخرین مهلت ثبت نام آزاده.شما کجا رو انتخاب کردی؟
می خوام بین ساری و مشهد یکی رو انتخاب کنم.موندم!!!!!!!از حالا به بعد هم می خوام بیشتر تست کار کنم.

یک سوا مهم دارم : برای دانشگاه آزاد هم میشه آزمایشی مثل سراسری سال سومی ها شرکت کنن؟

onlinedays

عضو جدید
واقعا کسی نیست کمک کنه من این سوالا رو پرسیدم .عزیزان هرکس هرچی میدونه بگه.ممنون
من می خوام کنکور ارشدو ثبت نام کنم ولی موندم چه انتخابی داشته باشم قصدم دارم حتما ارشد قبول بشم. من بچه مشهدم باتوجه به اینکه من ریاضیاتم ضعیفه میخوام کمکم کنید و بگید کدوم شهررشته احتمال قبولیش بیشتره برام؟
1. نرم افزار مشهد که فکر می کنم حدود 1500 تا شرکت کننده داشته باشه ؟
2. تجارت اکترونیک قزوین با توجه به اینکه علاقه دارم و ریاضی هم تو کنکور نداره ؟ لطفا تعداد شرکت کننده در سال گذشته رو اگه میدونید بگید؟
3. شبکه قزوین ریاضی کنکور نداره ؟لطفا تعداد شرکت کننده در سال گذشته رو اگه میدونید بگید؟
4. نرم افزار سایر شهرها مثل بروجرد و فردوس و اراک و.... ؟
5. احتمال قبولی نرم افزار مشهد بیشتره یا تجارت قزوین ؟
پیشاپیش از پاسخ هاتون سپاسگذارم.

ho121_allah

عضو جدید
سلام من دارم برای ارشد میخودنم و تازه شروع کردم . هرکسی هست بیاد با هم بخونیم اینطوری بهتره فصل فصل قرار میذاریم میخونیم هم به هوای هم میخونیم هم میتونیم اشکالامونو از هم بپرسیم . من امروز معماری کامپیوتر فصل اول رو شروع میکن از کتاب ارشد پوران پژوهش .
معماری واسه آزاد حذفه نخون

ho121_allah

عضو جدید
واقعا کسی نیست کمک کنه من این سوالا رو پرسیدم .عزیزان هرکس هرچی میدونه بگه.ممنون
من می خوام کنکور ارشدو ثبت نام کنم ولی موندم چه انتخابی داشته باشم قصدم دارم حتما ارشد قبول بشم. من بچه مشهدم باتوجه به اینکه من ریاضیاتم ضعیفه میخوام کمکم کنید و بگید کدوم شهررشته احتمال قبولیش بیشتره برام؟
1. نرم افزار مشهد که فکر می کنم حدود 1500 تا شرکت کننده داشته باشه ؟
2. تجارت اکترونیک قزوین با توجه به اینکه علاقه دارم و ریاضی هم تو کنکور نداره ؟ لطفا تعداد شرکت کننده در سال گذشته رو اگه میدونید بگید؟
3. شبکه قزوین ریاضی کنکور نداره ؟لطفا تعداد شرکت کننده در سال گذشته رو اگه میدونید بگید؟
4. نرم افزار سایر شهرها مثل بروجرد و فردوس و اراک و.... ؟
5. احتمال قبولی نرم افزار مشهد بیشتره یا تجارت قزوین ؟
پیشاپیش از پاسخ هاتون سپاسگذارم.
اگه حتما میخوای نرم افزار شرکت کنی که همون مشهد رو بزن چون بومی اونجایی بهتره
ولی اگه میخوای حتما قبول شی و خوندی هوش مشهد رو بزن
تعدادشرکت کننده هاش خیلی کمه

p4yam

عضو جدید
سوال

سوال

سلام
من کارشناسی ict دارم و می خوام از الان کم کم شروع کنم برای خوندن نرم افزار سال دیگه.می خواستم ببینم از چه درس هایی شروع کنم و چطور بخونم؟درس هایی مثل مدار رو بهتر بلدم اما خوب یه سری از دروس نرم افزار رو تو کارشناسی گذروندم.ریاضیم هم بد نیست.با این وضعیت چه پیشنهادی می کنید به من؟
ممنون میشم اگر کمکی کنید :smile:

Na5er

عضو جدید
سلام

بچه ها من لیسانس کشاورزی دارم تازه خدمت سربازیمم تموم شده حالا میخوام درسمو ادامه بدم ولی نه تو رشته خودم بلکه تو رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار میخواستم بدونم امکانش هست یا نه ؟؟؟؟یعنی میتونم تو ارشد تغییر رشته بدم یا نه؟؟؟؟؟؟

با توجه به اینکه یه 2 سالی میشه که از درس و کتاب دور بودم به نظرتون با تغییر رشته میتونم تو یکسال مطالعه تو کنکور موفق باشمو به نتیجه خوبی برسم یا نه.

computer_soft

اخراجی موقت
گفتم بدونی آزاد معماری نداره
بخون ایشالا موفق باشی

سلام
می دونید شرکت کننده های ساری و مشهد واسه نرم افزار چقدره؟؟؟زیادن؟

مشهد رو شنیدم امسال 1700 1800 تایی هستن

بزرگترین گروه بازاریابی در ایران

computer_soft

اخراجی موقت
سلام
من کارشناسی ict دارم و می خوام از الان کم کم شروع کنم برای خوندن نرم افزار سال دیگه.می خواستم ببینم از چه درس هایی شروع کنم و چطور بخونم؟درس هایی مثل مدار رو بهتر بلدم اما خوب یه سری از دروس نرم افزار رو تو کارشناسی گذروندم.ریاضیم هم بد نیست.با این وضعیت چه پیشنهادی می کنید به من؟
ممنون میشم اگر کمکی کنید :smile:

ict چیه؟؟؟

--------------------------------------

بزرگترین گروه بازاریابی در ایران

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید.
کسی در مورد رشته طراحی و تولید نرم افزار میتونه بهم مشاوره بده.
لطفا توضیح بدید این چه رشته ی جدیدی هست که تازه توی دانشگاه آزاد (ارشد) اومده و فقط کرمان داره؟
من مهندسی نرم افزار دارم می خونم آیا می تونم برم اون رشته ؟ از لحاظ درسی می گم چون اون جز رشته های it محسوب میشه و من نرم افزار خوندم ... برام سخت نیست؟؟
مرسی...

fotohireza

عضو جدید
سلام به تمام دوستای کامپیوتری
دوستان هر سوالی در این زمینه (کامپیوتر) دارن ما در خدمتشون هستیم ...

aminarvin

عضو جدید
سلام .بچه هاساعت 22.15 دقیقه یه ویژه برنامه صعود که هر شب قرار بزاره داره که مربوط میشه به انتخاب رشته کنکور ارشد.لطفا به همه دوستان کنکوری بگید.

aminarvin

عضو جدید
سلام

سلام

سلام .بچه هاساعت 22.15 دقیقه یه ویژه برنامه صعود که هر شب قرار بزاره داره که مربوط میشه به انتخاب رشته کنکور ارشد.لطفا به همه دوستان کنکوری بگید.

BAHAR_B

عضو جدید
سلام.
من ترم 6 هستم به نظرتون از کی باید برا ارشد شروع کرد؟ از کجا باید شروع کنم ؟رشتم نرم افزارهست.

bahare1988

عضو جدید
سلام به تمام دوستای کامپیوتری
دوستان هر سوالی در این زمینه (کامپیوتر) دارن ما در خدمتشون هستیم ...

سلام شما دانشجوی ارشد هستین؟ من کارشناسی نرم افزار خوندم پیام نور. میخوام ارشد امتحان بدم به شبکه علاقه دارم اما بهم گفتن ظرفیت پذیرشش کمتر از نرم افزاره. تو دانشگاه دانشجوی متوسطی بودم. به نظرتون چی رو انتخاب کنم؟
با تشکر

تارا2581

عضو جدید
سلام شما دانشجوی ارشد هستین؟ من کارشناسی نرم افزار خوندم پیام نور. میخوام ارشد امتحان بدم به شبکه علاقه دارم اما بهم گفتن ظرفیت پذیرشش کمتر از نرم افزاره. تو دانشگاه دانشجوی متوسطی بودم. به نظرتون چی رو انتخاب کنم؟
با تشکر

منم مثل بهاره خانم توی پیام نور درس خوندم نمی دونم امیدی به قبول شدن هست یانه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا